З осіннього Рівного до весняної Італії завдяки співочому таланту

  • КУЛЬТУРА
Втр, 09/12/2017 - 16:01

З 3 по 5 жовтня  у Рівному проходитиме обласний етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». 

Конкурс створений задля того,аби підтримати талановитих дітей та допомогти їм реалізувати свій потенціал. До того ж такі конкурси мають на меті і популяризувати естрадне мистецтво по всій Україні та світі. 

Переможець  рівненського відбору змагатиметься у всеукраїнському фіналі 28 лютого за право поїхати до Італії (Сан-Ремо),де вже національний фінал проходитиме у травні.

Нещодавно було підписано франшизу між президентом міжнародного конкурсу «SanremoJunior» Паоло Альберті та Ярославом Москаленком на п’ять років,у зв’язку з чим фестиваль стане щорічним,тому якщо не пощастить цього року,спробувати свої сили можна буде і у наступному.

Усі деталі та умови проведення за посиланням ;

http://estet-centr.at.ua/news/oblasnij_etap_konkursu_ditjachoji_tvorchos...

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.