За один день Рівне стане столицею українського графіті

  • КУЛЬТУРА
Пон, 09/11/2017 - 14:55

Вже через 2 тижні, 24 вересня, у Рівному пройде унікальний художній арт-об’єкт «TheWall», який збере 5 рівненських художників, що створять п'ять муралів у Національному університеті водного господарства та природокористування.

Упродовж однієї доби художники розфарбують сходове приміщення, що веде до Open Office за своїми ескізами та у власній техніці графіті.

Паралельно з цим у центрі міста відбуватиметься справжній перфоманс: всі зможуть у реальному часі біля ТЦ «Злата Плаза» спостерігати за процесом створення унікального арт-об'єкту.

Митцями, які хоча б на один день, але зроблять Рівне столицею українського графіті стануть художниця та дизайнер інтер’єрів Іванка Бородіна, архітектор-дизайнер Андрій Ат, художники Вадім Oerse та Антон Akey і художник, музикант та тату-майстер Віталій Вrat.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.