Актор Рівненського драмтеатру зняв короткометражку в тролейбусі

  • КУЛЬТУРА
Птн, 09/08/2017 - 14:06

Актор Рівненського драмтеатру Станіслав Лозовський представить на Другому міжнародному кінофестивалі "Місто Мрії" свій режисерський дебют – короткометражний фільм «Ефект бакенбарда». Стрічку буде представлено в національній програмі в номінації "Рівне. Волинь", яку було створено спеціально для підтримки місцевих кінотворців.

Актор розповідає, що йому хотілося спробувати свої сили у цій сфері і водночас дізнатися про весь процес створення і організації фільму зсередини. Стас жартує, мовляв, звичайно, перший млинець нанівець, але як урок для себе, то він отримав непоганий. 

- Ідея зняти фільм народилася з анекдоту, який я прочитав у Фейсбуці і розписав його до невеличкого сценарію. Основний меседж цього фільму – не рий яму іншому, сам в неї попадешся. Це комедійна короткометражка, за участі акторів нашого драмтеатру і їх діток, а також нам дуже допомагало тролейбусне управління, яке виділило нам тролейбус і мало не цілий день катало нас по тролейбусному парку по колу. Взагалі зйомкам цього відео багато людей посприяло. Звичайно, кіно так не знімають, я був і оператором і режисером, і це було важко. Але це важливий досвід, - зізнається Станіслав Лозовський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному чиновники думають, як розвивати кінематограф і отримувати від цього гроші

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.