«Червоний» у Рівному розпочав сезон нового українського кіно

  • КУЛЬТУРА
Птн, 08/25/2017 - 17:23

Вчора, 24 серпня, відбулася всеукраїнська прем’єра фільму «Червоний». Показали нову українську стрічку і в рівненських кінотеатрах. Як повідомив режисер фільму Заза Буадзе, який разом із актором Миколою Березою напередодні завітав із промо-показом до Рівного, цим фільмом в Україні розпочався новий сезон українського кіно. Адже починаючи з 24 серпня і до кінця року в прокат вийде 13 українських різножанрових фільмів.

- Це чудові фільми європейської якості, але українські, - зазначив Заза Буадзе. - Це нове українське кіно, нові люди, новий погляд, нові надії, нова мотивація. І давайте наші зустрічі в кінотеатрах зробимо традиційними. Дивіться українське кіно, без цієї синергії нічого не вийде, - додав режисер на зустрічі у Рівному.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Микола Береза розповів рівнянам, як почувався на зйомках "Червоного" у колі типових криворіжан

Крім цього, Заза Буадзе розповів, що після «Червоного» обов’язково буде знімати продовження за першими двома частинами роману Андрія Кокотюхи. А буквально місяць тому закінчились зйомки ще одного його фільму «Позивний Бандеровець». Як і «Червоного», нову стрічку зняв кращий, за словами грузинського режисера, український оператор Олександр Земляной.

- Сподіваюсь, весною ми вийдемо в прокат з цим фільмом і приїдемо з ним до вас. Це фільм про АТО, про події вересня 2014 року, коли відбувалися перемовини в Мінську. До речі, головну роль там зіграв Олег Шульга - актор, який зіграв Гурова у «Червоному».

Взагалі, розповідає Заза Буадзе, і в «Червоному», і в новому фільмі він свідомо пішов шляхом пошуку нових облич, нових акторів по всій Україні. Тому глядач побачить тут майже 85% акторських дебютів.

- На щастя, Україна дуже багата на талановитих людей, акторів зокрема, - додав режисер. - Я бачу, що це щось невичерпне, коли їжджу країною, проводжу кастинги і бачу нові і нові обличчя - з якоюсь вродженою енергетикою, силою. Це просто супер! – захоплено розповів Заза Буадзе.

А на запитання, чому взагалі взявся за цей проект, відповів так:

- Коли я пішов на свою першу війну в Абхазії, моєму сину тільки виповнився рік. Зараз моєму сину виповнилося 27. Я до сих пір на війні. І ця війна повинна закінчитися, але тільки з нашою перемогою!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному презентували "Червоного" - український вестерн із духопідйомним фіналом

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.