Влада Рівного знайшла кошти, щоб запросити на День міста зіркового хедлайнера

  • КУЛЬТУРА
Втр, 08/08/2017 - 15:10

Нагадаємо, у попередні роки Рівне економило гроші і не запрошувало на святкування Дня міста відомих виконавців. Цього року, за словами міського голови Володимира Хомка, все ж вирішили запросити зіркового хедлайнера. За останніми даними, це буде гурт "ТІК".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЕГАВІКЕНД У Рівному: зустріч з «DZIDZIO, Ляпис-98, «Mozgi» та Олегом Винником

За словами начальника міського управління культури Тараса Максименка, Рівному запрошення такого гостя обійдеться у 200 тисяч гривень. Ще 60 тисяч додадуть місцеві меценати.

— У гурту "ТІК" доволі складний райдер, але ми дійшли згоди. Окрім цього гурта в якості хедлайнера розглядали гурт "Бумбокс"  та "Дзідзьо". Однак як в одного так і в іншого заплановані у Рівному на осінь заплатні концерти, — додав чиновник.

Загалом, без урахування вартості запрошення зіркового хедлайнера, Рівне на святкування Дня Незалежності та Дня міста витратить 340 тисяч гривень.

Детальніше про програму заходів на День міста та День Незалежності читайте згодом на сайті "ГОЛОСНО".

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.