Герман про історико-архітектурний план Рівного: «Ми хочемо мерседес, а нам пропонують жигулі»

  • КУЛЬТУРА
Втр, 07/25/2017 - 11:34

Півтора роки тому Рівненська міська рада замовила у львівської фірми історико-архітектурний план. На реалізацію витратили уже 450 тисяч гривень. 29 травня цього року львів’яни презентували перші результати і домовилися про продовження робіт. Тепер же, за словами заступника міського голови Рівного Віталія Германа, технічні завдання, які ставить Рівнерада, львівський інститут виконати не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План на мільйон: львівські фахівці визначатимуть реальні межі Рівного

- Я направив офіційний лист з офіційним технічним завданням. Нам необхідно отримати сучасний історико-архітектурний план в електронному вигляді в системі координат. За попередніми даними, львів’яни цього виконати не можуть. Грубо кажучи, ми просимо "Мерседес", а нам пропонують "Жигулі", - говорить Віталій Герман.

Поки відповіді від львів’ян Рівнерада не отримала.

Подробиці читайте згодом на сайті ГОЛОСНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історико-архітектурний план Рівного – на стадії завершення

Львівські експерти визначили, які зони Рівного не можна "чіпати"

Коментарі

В Національному університеті водного господарства та природокористування під керівництвом професора Ричкова сформована одна з найкращих архітектурних шкіл в Україні. Чому Ви не звернулися в НУВГП?! Коли перестане шукати клопоту десь, а бачитимете те, що у Вас "під ногами"?! Це не перший приклад, коли залучаються до виконання сумнівні фірмі з інших регіонів, в той же час ігнорується потенціал технічного вишу нашого регіону....
так НУВГП відкату з мільйона не дасть

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.