Рівненська обласна філармонія завершила концертний сезон

  • КУЛЬТУРА
Пон, 07/24/2017 - 14:07

Сотні концертів на сцені Органного залу, цікаві фестивальні програми і гастрольні поїздки, різноманітні святкові заходи й тематичні вечори, знайомство з новими артистами  – таким насиченим видався сезон Рівненської обласної філармонії 2016-2017. Впродовж усього сезону рівнянам та гостям міста було запропоновано безліч дивовижних програм. 

Симфонічний оркестр Рівненської обласної філармонії подарував багато захоплюючих та феєричних концертів. Академічний камерний оркестр взяв участь у музичному проекті РОФ:  «Музика в музеї», «музика в Острозькій академії», «Музика в Острозькому замку», «Музика в старовинному Корці», «Стежками древнього Кременця».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному з аншлагом пройшов концерт симфонічного оркестру обласної філармонії

Всі солісти і колективи філармонії зуміли відзначитися активною творчою діяльністю, підготовкою нових концертних програм, участю в цікавих проектах. Неодноразово на сцені органного залу виступали кращі учні музичних шкіл України. З великим успіхом тут відбувся популярний фестиваль «Органний собор - 2017».  

Заходи філармонії знову показали свій високий рівень і зібрали широке коло шанувальників. Особливу насолоду отримали слухачі від знайомства з такими неординарними гостями залу камерної та органної музики, як диригент Орест Сповж (США), органіст Сальваторе Пронесті (Італія), скрипалька Юлія Ван (Китай), органіст Ілля Кудрявцев (Швейцарія).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівненській філармонії звучала унікальна скрипка італійського майстра

Також Рівненська обласна філармонія не залишила без уваги наймолодших шанувальників. Для діток були представлені особливі програми із циклу «Дитячий», в яких діти знайомилися із класикою. Дитячі програми концертів унікальні та особливі: «Музика дарує світло», «Палітра органних барвів», «Отель, місячне сайво та Маска», Різдвяна історія «Що за дитя?», «Композитори дітям», Прем’єра дитячої опери «Лисичка, котик та півник» (режисер Микола Орешко), «Органні піснеспіви», «Танцювальні картинки».

З великим успіхом продовжено проект «Baby music»,  в якому брали участь майбутні мами та батьки з дітками (0+). Вважається, що класика знімає стрес і розслабляє, впливає на розвиток пам’яті та мислення у немовлят.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному дітей залучають до оперної музики

Неможливо перерахувати величезну кількість концертів, які відбулися  в Залі камерної та органної музики, в ЗОШ та ДНЗ області.

З відзнакою «Зірка якості», як найкраще підприємство України, Рівненська обласна філармонія закрила концертний сезон.

Цього дня на сцені залу камерної та органної музики вперше виконували шедеври української та європейської класики два оркестри, симфонічний оркестр РОФ та камерний оркестр «Ренесанс» м. Маріуполь. Також у концерті взяв участь особливий гість Заслужений артист України Юрій Кот. Вдячна аудиторія щоразу після чергового яскравого виступу вибухала гучними аплодисментами. Зала обласної філармонії була вщент заповнена людьми. 

Найкращих працівників було нагороджено національними сертифікатами, а директора РОФ Миколу Орешко було нагороджено Орденом «Лідер країни».  Саме на такій позитивній ноті завершився концертний сезон Рівненської обласної філармонії, а після літньої перерви головна концертна установа краю знову чекатиме на шанувальників прекрасного.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.