Новий кліп Руслани знімали в містичній місцині Рівненщини

  • КУЛЬТУРА
Птн, 05/19/2017 - 16:08

Зйомки нового відеокліпу Руслани «Я люблю» (It’s Magical) відбувалися у Рівненській області в унікальному місці – Базальтовому кар’єрі. Вважається, що таких місць – де прадавні скелі з базальту вириваються із земних надр і прямують до неба – лише чотири на планеті. Кар’єр нагадує найбільш містичне місце високогір’я Українських Карпат – Шпиці.

Саме тут, на Шпицях, Руслана, перебуваючи в екстремальних експедиціях в горах, потрапила якось в грозову хмару. Тоді співачка відчула, що існує особлива сила, яка не дає людині злякатися і дозволяє вижити та витримати навіть найсильніші випробування.

Так, у пошуках натхнення, Руслана знайшла в цих місцинах способи об’єднання новітніх віянь сучасності та глибинних народних українських цінностей. А також освоїла унікальні техніки голосу, що відтворюють звуки трембіти та підкреслюють цілющі властивості музики.

У кліпі, що знімався на фоні прадавніх базальтових скель, Руслана постає у кольчузі – таким чином втілюючи образ дівчини-воїна.

- Саме цей образ найкраще відтворює внутрішній стан співачки після драматичних подій в країні та складних експедицій у гори. Використовуючи своєрідну метафору борця та захисника, Руслана стає на захист найціннішого – Любові, - повідомляє прес-служба співачки.

У новій роботі Руслани взяли участь майже сотня людей. У кліпі артистка співає і танцює під грозою в базальтових кар’єрах. Вага кольчуги, в якій постає жінка, - понад 10 кг.

- Не дивлячись на всі складнощі, моя витривалість і сила підпорядковані не дикому образу, а неймовірній ніжності. Це, напевно, перший мій кліп, під час роботи над яким я отримувала максимальне задоволення від кожного подиху та руху у містичному місці України, – поділилася враженнями про свій новий кліп Руслана.

Режисером кліпу виступив Олесь Санін, кінорежисер з більш ніж 20-річним досвідом у галузі кіномистецтва, продюсер та режисер історичного фільму «Поводир». Йому повністю вдалося відновити карпатські спогади та повторити реалістичний сюжет. Оператором зйомок став Ярослав Пілунський, визнаний професіонал і за межами України, працював над такими роботами, як: «ВІЙ 3D», «ORANGELOVE», «Брати. Остання сповідь» та багатьма іншими.

Нагадаємо, що світова прем’єра пісні відбулася на фіналі «Євробачення 2017». За короткий час пісня «Я люблю» (It’s Magical) увійшла в європейські чарти.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]mail.com

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.