Рівненщина продовжує колядувати

  • КУЛЬТУРА
Чтв, 01/12/2017 - 12:57

На Рівненщині у мистецьких установах та на майданах тривають Новорічно-Різдвяні дійства. Так, найкращі колективи області продовжують виступати у рамках ХІІІ обласного фестивалю пісенно–музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський ПДМ — кращий «Комплексний позашкільний навчальний заклад»

14 січня на Майдані Незалежності Рівного з 18 до 21 години щедруватиме вокальний ансамбль «Акцент» з села Зоря Рівненського району. А о 18.00 у Свято-Покровському соборі пройде Різдвяний концерт архієрейського хору «Знамення».

Наступного дня, в той же час, рівнян та гостей міста розважатимуть народні аматорські колективи — хор СГПП «Розвазьке» з Острозького району, ансамблі «Гармонія» з Рівного, «Любава» та «Вербиченька» з Костопільського району та «Червона калина» з Рівненського району.

На свято Водохреща, 19 січня, з 10 до 15 години на Майдані виступатимуть аматорські ансамблі «Співаночка» з Острога, «Гільчанське джерело» із Здолбунівського району та «Дивоцвіт» з Володимиреччини.

Заключний Гала-концерт учасників фестивалю відбудеться о 17.00 в міському будинку культури.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.