На Рівненщині обирають «Кращу книгу»

  • КУЛЬТУРА
Срд, 01/11/2017 - 17:59

Обласна універсальна наукова бібліотека традиційно проводить конкурс «Краща книга Рівненщини».

Пропонують голосувати за кращі книги 2017 року в шести номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще довідкове видання», «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Кращий літературний дебют». Крім того, в обласній бібліотеці для дітей можна визначитися із «Кращим виданням для дітей», а в обласній бібліотеці для молоді – з «Кращим виданням для юнацтва та молоді».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весь рік у одній експозиції – у Рівному обрали кращі репортерські фото (ФОТО)

— Також опитування відбуваються по всій області в районних та міських бібліотеках. Лише журі обирає переможців у номінаціях «Краще художнє оформлення книги», «Краще поліграфічне видання», — розповіла заступник директора Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Олександра Промська.

Обрати кандидатів на перемогу у кожній з номінацій можна проголосувавши на сайті бібліотеки або заповнивши спеціальну анкету в будь-якому з відділів книгозбірні.

Попередні результати голосування будуть оприлюднені в березні на сайті бібліотеки. Офіційне оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбувається щороку 23 квітня — у Всесвітній день книги та авторського права.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.