У Рівному презентували ювілейний літературний альманах

  • КУЛЬТУРА
Чтв, 01/05/2017 - 10:45

У Рівненському будинку Вчених презентували десятий літературний альманах «На мольбертах днів». Захід відбувся за сприяння управління освіти і науки Рівненської ОДА.

На заході були присутні, очільник обласного управління освіти і науки Григорій Таргонський, керівництво малої академії наук Рівного, та юні письменники.

За десять років свого існування у збірці опублікувалися близько 150 авторів. Автори, які потрапили до цьогорічного альманаху – це переможці щорічного конкурсу науково-дослідницьких робіт серед учнів – членів Малої академії наук. На сьогодні, деякі з них, уже стали відомими журналістами та науковцями, а дехто, навіть, увійшов до спілки письменників України.

– Хочеться подякувати Малій академії наук за те, що шукає, відбирає, допомагає, підтримує, розкриває молоді таланти. Дає їм безцінний досвід та цікаве творче спілкування, – додав Григорій Таргонський.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.