У Рівному презентували фільм про жінку-легенду, яка прославила своє село (ФОТО)

  • КУЛЬТУРА
Срд, 09/14/2016 - 17:09

Сьогодні у Рівному відбулася прем’єра документального фільму «Материнське поле». Це історія працьовитої української жінки з Херсонщини, яка все своє життя присвятила аграрній справі, піднімаючи престиж рідного села Тавричанка на всю країну. Головна героїня фільму Віра Найдьонова ще за життя стала легендою, зумівши перетворити руїни у процвітаюче господарство, створивши гідні умови для життя та праці співвітчизників.

– Найголовніша мета фільму – донести до глядача велику значимість аграрної професії на сьогоднішній день в Україні. Щоб не зважаючи на нелегкий час, на війну, яка ведеться, люди не опускали руки і продовжували вчитися і рости, в тому числі в селі. Ми хочемо показати важливість аграрного сектору в нашій країні, донести досвід людини-легенди, показати феномен Віри Найдьонової. На прем’єрі фільму в Києві була присутня сім’я головної героїні. Відгуки про фільм – лише позитивні. Ми не встигли зняти про неї багато. Однак добре, що встигли з нею познайомитись, відзняти декілька кадрів... На жаль, так склалося, що згодом її не стало, – розповів головний продюсер фільму Олександр Пушкін.

Переважна більшість молодих людей намагаються покидати рідні села, мотивуючи це відсутністю роботи та подальшої перспективи. Автори фільму показали життя в процвітаючому селі, розвиток якого забезпечують самі ж люди, що не бояться працювати, власними силами піднімаючи вітчизняний аграрний сектор.

Загалом кінострічку зможуть переглянути в 15 містах України. Бюджет фільму складає 380 тисяч гривень. В основному картину фінансував син головної героїні, на сьогоднішній день директор ДГ «Асканійське» – Віктор Найдьонов. Також допомагала Національна академія аграрних наук України. 50% бюджету забезпечив Союз молодих кінематографістів України. Автори фільму сподіваються, що після прокату «Материнського поля» в Україні люди зрозуміють, що робота справді коштувала витрачених на неї коштів.

Окрім фільму, рівняни мали можливість переглянути яскраві картини заповідної природи Таврійського краю, директора Біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктора Гавриленка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному покажуть документальне кіно про силу української жінки

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.