На Рівненщині зловмисники зіпсували селянам свято

  • КРИМІНАЛ
Срд, 01/10/2018 - 11:17

7 січня в селі Сіянці Острозького району невідомі зловмисники викрали трансформаторну оливу, внаслідок якої згорів трансформатор. Через прикрий інцидент без електроенергії на Різдво в селі залишились близько 70 мешканців.

З використанням спецінструменту злодії злили понад 120 кг оливи з трьох трансформаторів в селах Сіянці та Кураж Острозького району. Про крадіжки повідомлено поліцію. Енергетики відновили електропостачання в Сіянцях протягом доби.

Як зазначають у «Рівнеобленерго», крадіжки трансформаторної оливи зазвичай здійснюються у період польових робіт. Минулоріч подібні випадки найчастіше фіксувалися у Млинівському районі. На Острожчині подібне трапилося восени у селі Хорів.

Усього ж по області протягом минулого року було скоєно понад два десятки подібних злочинів, чим завдано збитків підприємству на суму понад 250 тисяч гривень.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.