«Голодна» рівнянка їла червону ікру прямо в супермаркеті

  • КРИМІНАЛ
Суб, 12/02/2017 - 12:48

В одному з супермаркетів на вулиці Макарова у Рівному двічі за добу було скоєно крадіжки. Спочатку невідома жінка вийшла за межі касової зони з неоплаченим товаром в сумці. Камери спостереження зафіксували як у торговій залі вона відкрила та спожила червону ікру, а порожню упаковку намагалася викинути. Загалом, 40-річна рівнянка привласнила товару на суму близько 100 гривень.

Згодом поліцейські охорони затримали 33-річного рів нянина, який здійснив крадіжку енергетичного напою вартістю 25 гривень.

Затриманих зловмисників було доставлено до міського відділку поліції. Про це інформує Управління поліції охорони у Рівненській області.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.