На Рівненщині розшукують велосипедиста, якого ймовірно збила машина (ФОТО)

  • КРИМІНАЛ
Чтв, 11/23/2017 - 17:19

Правоохоронці Рівненщини розшукують 57-річного Бойчука Григорія Сергійовича. Два дні тому чоловік поїхав велосипедом на роботу і до цього часу не повернувся. Ймовірно чоловік потрапив у ДТП.

Під час проведення розшукових заходів поліцейські встановили, що чоловік повертався додому близько 22-ї години дорогою "Клесів-Михалин-Березне". Поблизу села Антонівка були виявлені особисті речі розшукуваного, сидіння від велосипеда, уламки бампера кольору «сірий металік»  та сліди гальмування.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація щодо ДТП, чи місця знаходження 57-річного жителя села Антонівка, повідомити за номером телефону: 0966157748 або на спецлінію 102.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.