Апеляцію Гранітного сьогодні рівненський суд розглядати не буде

  • КРИМІНАЛ
Пон, 11/13/2017 - 15:06

Сьогодні, 13 листопада, о 15 годині суддя Рівненського апеляційного суду В'ячеслав Маринич мав розглядати апеляційну скаргу сторони захисту Ярослава Гранітного. Однак, за останніми даними, судового засідання сьогодні не буде. Суддя Маринич перевівся у Верховний суд і, відповідно до законодавства, повинен відбутися переділ його справ та заново визначено час засідань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гранітний до рівненського суду знову прийшов у «цікавому» дрес-коді

Нагадаємо, Ярослава Гранітного звинувачують у сепаратизмі. Справу Гранітного було розпочато після несанкціанованого мітингу біля стін Рівненської ОДА, який відбувся 3 травня цього року.  Підозрюється, що основною метою мітингу у завуальованій формі була зміна меж території та державного кордону України. Гранітному повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбаченою ч.2. ст. 110 Кримінального Кодексу України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гранітного вимагатимуть «класично звільнити з-під варти»

15 травня рішенням Рівненського міського суду Гранітного було взято під варту до 13 липня, після чого зазначений строк тримання під вартою продовжували кілька разів аж до 13 листопада з огляду на необхідність  забезпечити належне проведення розслідування. Як і на попередні рішення Рівненського суду, захист підозрюваного у сепаратизмі Гранітного подав апеляційну скаргу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Документи під грифом «таємно» та «вигадані свідки» - нові подробиці справи Гранітного

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.