Двоє дівчаток з Костопільщини втекли з дому, щоб розважитися у Рівному

  • КРИМІНАЛ
Суб, 11/11/2017 - 10:46

Близько тижня тому в Костопільському районі зникли двоє дівчаток шістнадцятирічного та чотирнадцятирічного віку. Неповнолітні пішли з дому, не розповівши близьким про свої наміри. Розшукати підлітків за декілька днів вдалося у Рівному в далеких родичів однієї з дівчаток.

Як розповіли неповнолітні поліцейським, вони хотіли відпочити та розважитися, однак захопилися та не звернули увагу на тривалу відсутність.

Жодних протиправних дій відносно неповнолітніх вчинено не було. З підлітками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення подібних вчинків у майбутньому. Матір 14-річної доньки за невиконання обов’язків щодо виховання буде притягнуто повторно до адміністративної відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Шістнадцятирічною ж дівчиною опікується бабуся похилого віку. Про це інформують у відділі комунікації поліції Рівненщини.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.