Неповнолітня рівнянка поцупила в супермаркеті візок для продуктів

  • КРИМІНАЛ
Втр, 11/07/2017 - 15:48

Поліцейські охорони затримали 14-річну дівчинку з Рівного, яка вийшла за територію одного з супермаркетів на вулиці Макарова з візком для продуктів. Юну крадійку затримали на зупинці громадського транспорту.

До супермаркету була викликана мама неповнолітньої дівчинки, згодом їх обох було доставлено до міського відділку поліції.

За скоєне правопорушення неповнолітня може понести кримінальну відповідальність за частиною 1 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у виді штрафу до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадських або виправних робіт, арешту чи позбавлення волі на строк до трьох років. Про це інформує управління поліції охорони в Рівненській області.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.