У «наркобаронів» на Рівненщині виявили зброю, наркотики та бурштин

  • КРИМІНАЛ
Втр, 10/10/2017 - 16:18

На Рівненщині викрито групу наркоділків,  у яких було вилучено наркотичних речовин на 1,5 млн грн та понад 80 кг бурштину.

Про підозру повідомлено чотирьом  особам, які займалися оборудками у сфері наркобізнесу, в тому числі колишньому правоохоронцю, який прикривав та займався конспірацією злочинної діяльності, організації збуту наркотичних речовин (за ч. 2 ст. 307 КК України).

В результаті обшуків у клієнтів наркодилерів було виявлено та вилучено близько 58 кг каміння обробленого і необробленого бурштину, наркотичні засоби (марихуана), а також стартовий пістолет, перероблений під вогнепальну зброю.

 

Всього ж у межах кримінального провадження за результатами обшуків правоохоронці вилучили значну кількість наркотичних речовин та прекурсорів – метамфетамін, марихуану, таблетки «Циррус», 5 кг прекурсорів, орієнтовна вартість яких за цінами «чорного ринку» становить 1,5 млн грн, а також 11 одиниць зброї, боєприпаси до неї, понад 80 кг бурштину, золоті вироби, гроші, записи наркоділків про їх боржників.

На даний час проводяться подальші слідчі дії з метою документування протиправної діяльності осіб, пов’язаної із незаконним наркобізнесом.

Нагадуємо, інкримінована підозрюваним стаття Кримінального кодексу України передбачає максимальне покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.