На Рівненщині шукають нелегалів

  • КРИМІНАЛ
Втр, 08/08/2017 - 11:07

З метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства, на території України та Рівненщини зокрема тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В лісовому господарстві на Рівненщині незаконно видобували бурштин

Правоохоронці також виявляють порушників установлених правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших іноземців, які не мають підстав для подальшого перебування в державі, притягнення їх до відповідальності згідно із законодавством.

Так, під час проходження прикордонного контролю в міжнародному аеропорту «Рівне» в селі Велика Омеляна Рівненського району встановлено громадянина Таджикистану, який намагався перетнути державний кордон України з використанням підробленого паспорту. Іноземця поліцейські затримали та за рішенням суду помістили до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців, які незаконно перебувають на Україні ДМС України строком до 6 місяців.

Крім того, правоохоронці склали 15 адміністративних протоколів стосовно іноземців та осіб без громадянства за статтею 159 (порушення правил торгівлі на ринках), за статтею 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності, за статтею 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів) та статтею 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також працівники територіальних підрозділів Державної міграційної служби склали два протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 203 КУпАП стосовно іноземців, затриманих поліцейськими Рівненського районного та Радивилівського відділень поліції.

Профілактичні заходи триватимуть до 31 серпня.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.