На Рівненщині під час свят незаконно зрубали ялинок на 26 тисяч

  • КРИМІНАЛ
Суб, 01/14/2017 - 11:18

72 адмінпротоколи склали працівники лісової охорони та спеціальні рейдові групи під час цьогорічного новорічно-різдвяного періоду за незаконне вирубування хвойних насаджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Поліція Рівного не хоче розслідувати злочини?

На виявлених порушників накладено 4 тисячі 386 гривень штрафів на понад 26 тисяч гривень збитків, завданих лісовому господарству.

Нагадаємо, що відповідно до спільного наказу Державної екологічної інспекції, обласного управління лісового та мисливського господарства та Головного управління національної поліції в області проводилася спільна операція «Новорічна ялинка». Працювали спеціальні рейдові групи для попередження та виявлення фактів незаконного вирубування лісових насаджень.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.