У пожежі на Рівненщині загинула пенсіонерка

  • КРИМІНАЛ
Пон, 11/14/2016 - 14:41

Сьогодні на світанку рятувальники отримали повідомлення про те, що в Радивилівському районі в селі Рідків у приватному господарстві горить одноповерховий дерев’яний житловий будинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вогнеборці Рівного врятували від знищення будинок

По прибуттю на місце виклику рятувальників, дерев’яна будівля була вже повністю охоплена вогнем, усе свідчило про занадто пізнє виявлення пожежі. Після остаточної ліквідації пожежі бійці ДСНС виявили тіло господарки 1930 року народження. Причина пожежі та обставини смерті наразі встановлюються.

Рятувальники нагадують, що з настанням осінньо-зимового періоду основними причинами виникнення пожеж у житловому секторі є необережне поводження з вогнем, несправність та неправильна експлуатація приладів газопостачання та пічного опалення, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електроприладів. Тому для запобігання пожеж в житлових будинках необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема, утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації.

Рятувальники ГУ ДСНС у Рівненській області наголошують, що у разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомити про це Службу порятунку за телефоном «101». Гасити полум’я слід первинними засобами пожежогасіння: водою, піском, товстою зволоженою тканиною (ковдрою, килимом), вогнегасником. Також, необхідно вимкнути електрику, щоб уникнути ураження електрострумом. Не відчиняти вікна, щоб не живити пожежу притоком кисню.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.