звіринець

"Люди мають з клітки спостерігати за тваринами, а не навпаки", – директор Рівненського зоопарку

Суб, 08/05/2017 - 12:47

Цього тижня Рівненський зоопарк відзначає 35-ту річницю з моменту заснування. В далекому 1982 році за ініціативою Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи на східній околиці міста було виділено земельну ділянку та розпочато її благоустрій. Першими тваринами, які тут оселились, були дикі кабани, вовки, лисички та лось. Поступово зоопарк розширювався, і нині на понад 11 гектарах заповідної території мешкає близько 160 видів тварин.

Рівненські ведмеді билися за їжу у Луцькому зоопарку, а зараз смакують морозивом

Пон, 07/25/2016 - 12:52

Історія покинутого звіринця на Зарічненщині (Рівненська область) облетіла всю Україну. Адже тварин мало того, що тримали у непристосованих для життя умовах, їх не було кому доглядати. На допомогу кинулися працівники Рівненського та Луцького зоопарків. В першу чергу завезли харчі голодним звірам, а потім почали вирішувати, куди ж переселяти тварин. Дрібніших - забрали до Рівненського зоопарку, а ведмедів, на тимчасове утримання взяли колеги з Волині.  Щоправда, цілком можливо, що «тимчасових гостей» там доведеться поселити назавжди.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.