зміна клімату

У Рівному говоритимуть про вплив кліматичних змін на сільське господарство регіону

Срд, 12/06/2017 - 11:51

Сьогодні, 6 грудня о 13.30 у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться наукова презентація на тему «Диверсифікація сільськогосподарського регіону в зв’язку зі зміною клімату». Новими дослідженнями в галузі рослинництва, пов’язаними зі зміною клімату, поділиться молодший  науковий співробітник лабораторії кормовиробництва та біоенергетичної сировини Інституту агропромислового виробництва Браценюк Володимир Юрійович.

Яка зима очікується на Рівненщині та що чекає Полісся в 2050 році?

Чтв, 10/12/2017 - 14:57

Природа повертає борги людству за недбайливе ставлення до себе – так можна охарактеризувати ті процеси, які розростаються на планеті зі швидкістю світла. США нищать лісові пожежі, острови Карибського моря руйнують небувалі торнадо, Центральна Америка та Азія потерпають від землетрусів, Африка страждає від засухи, а Європу, в тому числі Україну, все частіше атакують «вбивчі» циклони з Атлантичного океану. Вже зараз глобальні кліматичні зміни вимагають негайного втручання на найвищому рівні, інакше зупинити «пораненого звіра» буде неможливо.

Глобальна зміна клімату торкнулася Рівненщини: вбиваємо самі себе?

Пон, 01/30/2017 - 17:05

Клімат нашої планети невпинно змінюється – про це свідчить статистика. Небезпечні природні явища все частіше атакують людей у всіх куточках світу. Природні катаклізми не минають й Україну, в тому числі Рівненщину: через засушливе літо частина річок обміліла, криниці висохли, відсутність опадів негативно вплинула на врожай. І хоча дощова осінь та сніжна зима дещо компенсували цю нестачу, все ж тенденції останніх десятиліть констатують, що літні періоди стали більш спекотнішими, а зими – пом’якшали.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.