живопис

У Рівному відкриється виставка Світлани Марковець «Контрасти»

Суб, 12/02/2017 - 14:01

Наступної суботи, 9 грудня, о 14:00, у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт»  (Рівне, проспект Миру, 4) відкриється  виставка Світлани Марковець, що має назву «Контрасти».

Світлана Марковець презентує персональну виставку «Контрасти»

Втр, 11/28/2017 - 10:32

9 грудня о 14:00 у клубному кафе галереї «Євро-Арт» (м. Рівне, проспект Миру, 4) відбудеться відкриття персональної виставки Світлани Марковець під назвою «Контрасти».
Виставка буде проходити у період з 9 грудня до 14 січня. Вхід безкоштовний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Унікальний живопис лаком для нігтів представлять у Рівному

Втр, 10/10/2017 - 17:31

12 жовтня, о 16:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається  виставка «Магія душі» неординарної Наталії Бороденко.

Виставка «Магія душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 42 роботи художниці-аматорки Наталії Бороденко. Широкий загал поціновувачів мистецтва мав нагоду ознайомитися з творчістю цієї креативної жінки на виставках у Дубно, Івано-Франківську, Червонограді, Виноградово, Соснівці, Мукачеві.

Художниця-аматорка Наталія Абросімова представить у Рівному свою «Палітру емоцій»

Пон, 10/09/2017 - 11:55

Сьогодні, 9 жовтня, о 16.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться відкриття персональної виставки Наталії Абросімової «Палітра емоцій». Художниця-аматорка має технічну освіту, закінчила НУВГП за спеціальністю «архітектура», займається підприємницькою діяльністю. Раніше не малювала, але хотіла навчитися цій справі і втілити свої дитячі мрії. Тепер набирається досвіду у школі мистецтва відомого рівненського художника Анатолія Іваненка і шукає власний стиль у живописі. Нині в творчому доробку Наталії Абросімової понад 80 полотен.

Закарпатські художниці представлять у Рівному арт-проект «Верета»

Чтв, 10/05/2017 - 12:29

6 жовтня о 16.00 у галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться презентація сучасного закарпатського малярства. Свої картини в центральному залі галереї експонуватимуть шляхетні власниці живописної «Верети» - художниці Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Людмила Корж-Радько та Надія Пономаренко з Ужгорода. Арт-проект «Верета», підготовлений організацією «Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нова форма», нині презентується у таких містах України як Вінниця, Тернопіль, Чернівці.

У Рівному відбудеться виставка картин Оксани Тарасюк «Грані світів»

Срд, 08/16/2017 - 17:02

Персональна виставка Оксани Тарасюк «Грані світів» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 24 картини, виконані на полотні в техніці олійного живопису.

Ось як презентує свою творчість сама художниця: 

- Мене часто запитують: «Як і чому я почала писати картини?» Я й сама не знаю, просто захотіла і почала, хоча півтора роки тому я і пензлика в руках ще не тримала...

У Рівному презентують картини Марини Ясиневич

Птн, 06/23/2017 - 15:57

Увага, дату і час виставки змінено!

Відкриття виставки Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі»! відбудеться в суботу, 24 червня, о 15:00  у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт». 

Персональна виставка Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 23 картини, виконані на полотні в техніці акрилового живопису.

Героїв минулого і сьогодення увічнили рівненські митці у проекті «Шляхами наших перемог»

Птн, 05/12/2017 - 12:19

Живопис, скульптура, музика та поезія – такий синкретизм мистецтв знайшов відображення у мистецькому проекті «Шляхами наших перемог», який днями було презентовано у рівненському Міському будинку культури. На міжнародній виставці, відкритій у рамках проекту, було представлено роботи митців з Рівного, Львова, Києва, Херсона, а також картини живописців із Хорватії та Білорусі. 

Один з найкращих акварелістів світу живе у Рівному

Срд, 02/01/2017 - 11:44

Побачивши його акварелі вперше, зізнаюся, довго вдивлялася в них. І найперше, що впало в очі, це те, що вони… не схожі на акварелі. Тобто це, звісно, акварелі і дуже гарні, але мені чомусь пригадалися популярні в моєму дитинстві стереофотографії. Ну знаєте, такі чарівні картинки, де зображення мерехтить і міняється в залежності від кута зору. Їхня сучасна удосконалена версія називається 3-D зображення. Так от і картини рівненського художника Александра Бобришева, ніби наповнені магічним сяйвом, тремтять, вібрують, хвилюються та «дихають».

Анатолій Іваненко презентує у Рівному свою нову містичну картину

Птн, 01/13/2017 - 17:38

У неділю, 15 січня, о 16:00 в галереї європейського живопису «Євро-Арт» (м. Рівне, просп. Миру, 4) відомий рівненський художник Анатолій Іваненко презентує свою нову картину «Порада від володаря білої корови. Фавн або Пан Аркадії».

Вхід 20 грн. Кількість місць обмежена. 

Попередній запис за тел. 26-47-67. 

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.