живопис

У Рівному відбудеться виставка картин Оксани Тарасюк «Грані світів»

Срд, 08/16/2017 - 17:02

Персональна виставка Оксани Тарасюк «Грані світів» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 24 картини, виконані на полотні в техніці олійного живопису.

Ось як презентує свою творчість сама художниця: 

- Мене часто запитують: «Як і чому я почала писати картини?» Я й сама не знаю, просто захотіла і почала, хоча півтора роки тому я і пензлика в руках ще не тримала...

У Рівному презентують картини Марини Ясиневич

Птн, 06/23/2017 - 15:57

Увага, дату і час виставки змінено!

Відкриття виставки Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі»! відбудеться в суботу, 24 червня, о 15:00  у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт». 

Персональна виставка Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 23 картини, виконані на полотні в техніці акрилового живопису.

Героїв минулого і сьогодення увічнили рівненські митці у проекті «Шляхами наших перемог»

Птн, 05/12/2017 - 12:19

Живопис, скульптура, музика та поезія – такий синкретизм мистецтв знайшов відображення у мистецькому проекті «Шляхами наших перемог», який днями було презентовано у рівненському Міському будинку культури. На міжнародній виставці, відкритій у рамках проекту, було представлено роботи митців з Рівного, Львова, Києва, Херсона, а також картини живописців із Хорватії та Білорусі. 

Один з найкращих акварелістів світу живе у Рівному

Срд, 02/01/2017 - 11:44

Побачивши його акварелі вперше, зізнаюся, довго вдивлялася в них. І найперше, що впало в очі, це те, що вони… не схожі на акварелі. Тобто це, звісно, акварелі і дуже гарні, але мені чомусь пригадалися популярні в моєму дитинстві стереофотографії. Ну знаєте, такі чарівні картинки, де зображення мерехтить і міняється в залежності від кута зору. Їхня сучасна удосконалена версія називається 3-D зображення. Так от і картини рівненського художника Александра Бобришева, ніби наповнені магічним сяйвом, тремтять, вібрують, хвилюються та «дихають».

Анатолій Іваненко презентує у Рівному свою нову містичну картину

Птн, 01/13/2017 - 17:38

У неділю, 15 січня, о 16:00 в галереї європейського живопису «Євро-Арт» (м. Рівне, просп. Миру, 4) відомий рівненський художник Анатолій Іваненко презентує свою нову картину «Порада від володаря білої корови. Фавн або Пан Аркадії».

Вхід 20 грн. Кількість місць обмежена. 

Попередній запис за тел. 26-47-67. 

У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Срд, 01/04/2017 - 16:22

«Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…» - так називається виставка Світлани Марковець, що відкрилася нещодавно в клубному кафе галереї «Євро-Арт». Це перша персональна виставка талановитої художниці та майстрині з Рівненщини, на якій представлено увесь спектр емоцій, смаків та уподобань авторки. 43 роботи, розміщені в трьох залах клубного кафе, відображають реакцію художниці на навколишній світ та її творчі пошуки, втілювані через різноманітні жанри, техніки та стилі сучасного мистецтва.

Патріарх серед рівненських художників Євген Чорний - невтомний майстер єдиного стилю

Птн, 12/23/2016 - 11:22

Приємним подарунком до поважного 80-річного ювілею художника Євгена Чорного стало вручення йому першої обласної премії в галузі мистецтва - імені Ніла Хасевича. Нагородження відбулося під час відкриття ювілейної персональної виставки митця у Виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України. На вернісаж завітали найближчі друзі та колеги живописця, поспішаючи привітати Євгена Чорного з непересічною мистецькою подією.

Митець, який змінюється, або Нові кольори живописця Віктора Гвоздинського

Срд, 11/23/2016 - 16:43

Днями у Виставковій залі Рівненської обласної організації Національної спілки художників України відкрилася ювілейна персональна виставка відомого рівненського митця Віктора Гвоздинського. 43 роботи, представлені в експозиції, засвідчують новий погляд художника-живописця, який щоразу дивує яскравими барвами та пошуками нових форм живописної мови.

Ірина Сай і Валерій Печинський представлять у Рівному живопис, "натхненний музикою барв"

Чтв, 11/10/2016 - 09:39

Завтра, 11 листопада, о 16.00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться презентація виставки творчого тандему Ірини Сай і Валерія Печинського «Натхненні музикою барв».

Ірина і Володимир вважають себе учнями відомого рівненського художника Миколи Годуна. Минулого року в галереї буди представлені їх живописні роботи під назвою «Два кольори». Нині натхненні живописним письмом Миколи Годуна талановиті Ірина Сай і Валерій Печинський тішать глядача своїм творчим жнивом, щоб знову нагадати прекрасну музику барв свого вчителя.

У Рівному презентують виставку живопису Софії Шевчук "Ще тільки осінь"

Птн, 09/23/2016 - 16:45

В неділю, 25 вересня, о 13 год., у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відкриття виставки живопису рівненської мисткині Софії Шевчук та презентація її поетичної збірки «Ще тільки осінь».

Ім’я Софії Опанасівни добре відоме нашим землякам. Вона народилася 14 жовтня 1950 року в с. Веліхово Володимирецького району  Рівненської області в селянській родині.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.