земельна ділянка

У Рівнераді «розбірки» через землю АТОвцю

Чтв, 08/17/2017 - 10:57

На першому пленарному засіданні сесії Рівнеради депутати прийняли рішення про виділення двох земельних ділянок на вулиці В’ячеслава Чорновола. Одна дісталася учаснику АТО Михайлу Чикуну, а інша – громадянці О. Калаур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина АТОвця «випросила» у депутатів Рівнеради землю

Чиї у Рівному депутати?

Птн, 07/21/2017 - 11:35

Ця історія тягнеться уже 7 років. Здавалося б – усе в ній має бути просто і ясно. Однак, не у нашій країні і не в нашому місті. В місті, де влада, виявляється, чия завгодно – тільки не українська. Де попри очевидність ситуації, попри принципи права і справедливості, попри рішення найвищих судових інстанцій, зрештою, – вирішальними стають  інші фактори.

Орендар може позбутися земельної ділянки у Рівному, за яку не платив

Пон, 07/03/2017 - 09:07

Рівненська місцева прокуратура пред’явила в інтересах держави в особі Рівненської міської ради позов до суду про розірвання з фізичною особою договору оренди та повернення громаді земельної ділянки вартістю 2,8 млн грн. Йдеться про земельну ділянку площею 1 га, що розташована у м.Рівне по вул.М.Старицького, призначену для будівництва та обслуговування виробничо-будівельної бази.

На місці пам’ятника рівняни вирощують картоплю

Втр, 05/09/2017 - 14:02

Депутати Рівнеради вдруге намагаються продати на аукціоні майже 10 арів землі, що на вулиці Новодвірська біля будинку №11. Про те, що місто може заробити на продажі, зауважили депутати ще минулого скликання, однак реалізувати задумане їм не вдалося.

За словами міського обранця Анатолія Чугуєвця, раніше на цій землі знаходився пам’ятник, нібито воїнам Вітчизняної війни. У дев’яностих його занедбали. І, не зважаючи на те, що ця земля знаходилася під охороною Мінкультури, рівняни самовільно засадили територію картоплею.

АТОвці замість Нестерука вимагають Туровську

Чтв, 12/22/2016 - 10:33

На попередній сесії Рівнеради кілька представників спілки ветеранів АТО почали вимагати в депутатів виділити їм землю під будівництво на Пагорбі Слави. Претендують на ту ж ділянку, яку раніше захопили рейдери. Оскільки ділянка, на якій наполягають учасники АТО знаходиться в рекреаційній зоні, Володимир Хомко рекомендував створити земельну комісію, щоб з’ясувати ситуацію. Очолив її депутат Олександр Нестерук. Він же раніше вносив проект рішення про забудову Пагорба Слави на сайт міської ради, однак відкликав його одразу після скандалу.

На землю навколо Рівного ажіотаж

Срд, 09/21/2016 - 11:34

Сьогодні, 21вересня, активісти громадської організації «Антикорупційний моніторинг» спробували з'ясувати чи реально отримати у власність земельну ділянку в рівненському районі. За словами керівника цієї громадської організації Юрія Дюга, результат моніторингу показав, що основна проблема у відсутності інформації щодо наявності земельних ділянок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дольовики елітного масиву хочуть, щоб їм виділяли землю як АТОвцям

За виділення земельної ділянки Бузинарському голосував тільки один депутат Рівнеради

Чтв, 08/18/2016 - 14:58

18 серпня на засіданні сесії міської ради Рівного депутати розглянули питанняя про передачу безоплатно у власність 62-х земельних ділянок на вулиці Костромській. Землю передбачили для учасників АТО, тож вирішили голосувати «пакетом». Мовляв, у цих питаннях тут одностайні. Однак за колишнього міліціонера, політика Михайла Бузинарського, який теж має статус учасника бойових дій у зоні АТО і хотів взяти собі земельну ділянку, депутати не проголосували.

На Рівненщині невідомі скуповують землі учасників АТО – міський голова

Суб, 06/11/2016 - 10:25

Мер міста Дубно Василь Антонюк на офіційній сторінці міськради оприлюднив звернення до сімей учасників АТО. Очільник міста закликає людей не продавати свої земельні ділянки, які на сесії виділяли під забудову.

За його словами, на Дубенщині з’явилися люди, які скуповують землю в учасників АТО. Невідомі пропонують за незначні кошти купити як землю, так і право на земельну ділянку, яку люди ще не о тримали. Ці «скупники» запевняють людей, що податок на ці ділянки буде надзвичайно великий, тож краще її позбутися.

Сьогодні рівняни зможуть дізнатися, хто претендує на Басівкутський пляж

Чтв, 02/25/2016 - 14:55

Сьогодні у Рівному відбудуться громадські слухання з приводу використання прибережної земельної ділянки вздовж Басівкутського озера (поблизу рятувальної станції). Про це прийняла рішення Рівненська міська рада.

Кожен житель має можливість прийти та дізнатися, хто і що планує будувати на пляжі Басівкутського озера, кожен може подати свої пропозиції щодо використання цієї земельної ділянки.

Слухання заплановані на 25.02.2016 року (четвер) на 18:00. Місце проведення - нове приміщення ЗОШ № 14 (м.Рівне, вул. Боженова,59).

Рівнерада виділила земельну ділянку вдові загиблого Героя АТО

Втр, 06/23/2015 - 13:31

Під час сесії Рівненської міської ради депутати розглянули чимало земельних питань. Одним з рішень виділили земельну ділянку вдові загиблого героя АТО.

Мова йде про питання - Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки в районі вул. Скрипника (вх. № 461 від 19.05.2015).

Серкетар Рівнеради Андрій Грещук зауважив, що це земельна ділянка для вдови загиблого Героя АТО.

Депутати підтримали проект рішення. За проголосували всі присутні на сесії депутати, крім одного.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.