Зал камерної та органної музики

Завтра у Рівному виступить Наталя-Марія Фарина

Срд, 11/08/2017 - 16:12

Завтра, 9 листопада, о 19:00 в залі камерної та органної музики у Рівному виступить Народна артистка України Наталя-Марія Фарина.

У програмі концерту "Його величність романс" твори на вірші Ліни Костенко та Богдана Столярчука. Учасники заходу: старший викладач Інституту мистецтв Вікторія Піддубник, «Концертіно», камерний оркестр РОФ, диригент – Юрій Скрипник. Концертмейстер – Ірина Козачук, Роман Вернюк.

Сьогодні у Рівному – «Концерт камерної музики»

Чтв, 10/26/2017 - 17:17

Сьогодні, 26 жовтня, у залі камерної та органної музики у Рівному відбудеться «Концерт камерної музики» у виконанні Юрія Чорнобая (скрипка) та Мирослави Чорнобай (фортепіано), за участі камерного оркестру Рівненської обласної філармонії. Диригент Юрій Скрипник.

У програмі концерту батька та дочки звучатимуть твори: В.А.Моцарта, Й.Брамса, Л. Бетховена. Початок заходу о 19:00.

Довідково:

Сьогодні у Рівному відбудеться «Вечір фортепіанного дуету»

Чтв, 10/12/2017 - 15:53

Сьогодні, 12 жовтня, в Залі камерної та органної музики у Рівному відбудеться концерт львівських музикантів Петра Довганя та Наталії Зубко «Вечір фортепіанного дуету». Початок концерту о 19-ій годині.

Фортепіанний дует був заснований у 2015 році. Репертуар музикантів охоплює композиції від епохи бароко до сучасності, представлений як сольними жанрами для фортепіанного дуету, так і творами для фортепіано в чотири руки та оркестру.

У Рівному виступить найшвидший піаніст на планеті

Суб, 09/02/2017 - 15:29

18 вересня у Залі камерної та органної музики у Рівному виступить канадський композитор українського походження Любомир Мельник, відомий як найшвидший піаніст на планеті.

Ще на початку 80-х він розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

У Рівненській обласній філармонії відсвяткують одразу два ювілеї

Срд, 09/17/2014 - 16:52

У Залі камерної та органної музики відбудеться концерт Академічного камерного оркестру та солістів Рівненської Обласної Філармонії до 70-ліття з Дня народження Богдана Депо та 75-ліття РОФ.
Захід відбудеться у четвер, 18 вересня о 19 годині.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.