Закордонний паспорт

Привіт, безвіз! У травні рівняни виготовили рекордну кількість біометричних паспортів

Втр, 05/30/2017 - 12:32

Рівняни, що подорожують до Європи, відраховують останні дні до 11 червня – історичного моменту, коли українці зможуть відвідувати країни Євросоюзу без візових документів. Нагадаємо, 17 травня цього року в Стразбурзі була підписана угода про надання Україні безвізового режиму з ЄС.

Незважаючи на істотне нововведення, існує ряд умов, яких мають дотримуватись подорожуючі. Детальніше з цими умовами можна ознайомитись тут.

У Рівному закордонний паспорт можна буде виготовити у ЦНАПі

Пон, 01/09/2017 - 14:40

Протягом минулого року Урядом України було прийнято ряд актів на спрощення процедури отримання громадянами адміністративних послуг. Стосується це і оформлення біометричних паспортних документів. 29 грудня минулого року набула чинності постанова, згідно з якою внесені зміни до порядку оформлення паспорту для виїзду за кордон.

Перевірити чи готовий закордонний паспорт рівняни можуть через Інтернет

Птн, 11/06/2015 - 10:59

Відсьогодні кожен мешканець Рівненщини може через мережу Інтернет дізнатися, у якому стані знаходиться оформлення або виготовлення його закордонного паспорта.

Наразі онлайн сервіс міграційної служби видає один з чотирьох статусів документа відповідно до етапів оформлення:

1. Документи прийнято підрозділом міграційної служби, проводиться перевірка даних;

2. Надано дозвіл на виготовлення паспорта – дані відправлено не персоналізацію до Поліграфкомбінату «Україна»;

Біометричні паспорти у Рівному видаватимуться паралельно із закордонними

Птн, 11/21/2014 - 12:56

Вчора, в УДМС України в Рівненській області відбулась прес-конференція для журналістів провідних засобів масової інформації Рівненщини. Темою для обговорення стало встановлення в міграційній службі обладнання для прийому паспортних документів з безконтактним носієм. Про це повідомила прес-служба УДМС України в Рівненській області.

Саме  журналісти першими мали змогу побачити та випробувати нове обладнання. Принцип його дії кореспондентам роз’яснив завідувач сектору інформаційних технологій УДМС Дмитро Кожушко.

Рівнян навчили як зробити закордонний паспорт за 170 гривень

Срд, 07/23/2014 - 14:14

У Державній міграційній службі цинічно порушують законодавство... (Зразок скарги у прокуратуру, та заяви до суду).

Закордонний паспорт має коштувати 170, а не 500 гривень

Птн, 06/06/2014 - 07:15

Обласні обранці мають намір звернутися до Генеральної прокуратури України у зв’язку із стягненням завищеної вартості виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Зокрема, щодо проведення перевірки фактів, викладених у зверненні, та вжиття заходів прокурорського реагування щодо рішень органів державної влади стосовно вартості виготовлення закордонного паспорта, які суперечать чинному законодавству України.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.