західноукраїнське дербі

Рівненський «Верес» втратив два очки в західноукраїнському дербі

Пон, 12/11/2017 - 15:33

В останньому матчі 2017 року рівненський «Верес» зустрівся на «Арені Львів» з місцевими «Карпатами». Рівняни прагнули піти у відпустку в гарному настрої, порадувавши своїх прихильників перемогою у принциповому західноукраїнському дербі. Не зважаючи на перевагу у два м’ячі, забиті ще до перерви, підопічні Юрія Вірта не змогли втримати переможний рахунок, дозволивши львів’янам наприкінці матчу вирвати нічию.

Рівненський «Верес» знищив «Карпати» в західноукраїнському дербі

Пон, 09/11/2017 - 12:58

У восьмому турі на рівненський «Верес» очікувало принципове західноукраїнське дербі проти львівських «Карпат». Загартовані частими в цьому сезоні поїздками до міста Лева рівненські вболівальники не могли оминути важливий для своєї команди та її керівництва матч. Нагадаємо, «Верес» базується неподалік Львова, а свої домашні матчі проводить на «Арені Львів». До того ж, співзасновником народного клубу є львів’янин Богдан Копитко. Тому це дербі якоюсь мірою можна було назвати «львівським».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.