забіг з перешкодами

У Рівному змагатимуться "само-гонщики"

Птн, 09/29/2017 - 12:50

В неділю, 1 жовтня, на мікрорайоні «Щасливе» у Рівному відбудеться забіг із перешкодами «Само-гонка». Учасники долатимуть дистанції 3 та 7 км.

За словами організаторів, буде дві траси, на яких учасники долатимуть силові перешкоди, спрямовані на координацію рухів. Також буде спуск із невеликої гірки з посмішкою. Також очікуються нові перешкоди, які направлені на роботу рук.

Розпочнеться захід о 12-ій годині на головній галявині житлового комплексу «Щасливе». Реєстрація розпочнеться о 10:00.

На День міста рівняни долатимуть «Дорогу до безвізу» та підкорятимуть «Небо в клітинку»

Суб, 08/12/2017 - 14:04

В неділю, 27 серпня, на День міста Рівне, в обласному центрі відбудеться унікальний забіг з перешкодами – Start Trek «Виклик міста». Авторами ідеї проведення такого заходу стали місцеве «Радіо Трек», мережа мотузкових парків «Тарзан» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненської міської ради. Схожі забіги з перешкодами вже стали традиційними та масовими в Америці, однак для України даний захід є новинкою.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.