ювілей

Відомому рівненському спідвеїсту виповнилося 70

Пон, 11/13/2017 - 14:08

Цими днями легендарному рівненському гонщику Григорію Хлиновському виповнилося 70 років.  Його  досягнення у світовому спідвеї ще довго залишатимуться взірцем для рівненських спідвеїстів.

Григорій Хлиновський віддав 50 років цьому мужньому виду спорту і на сьогодні продовжує вести та пропагувати здоровий спосіб життя.

Довідково:

"Люди мають з клітки спостерігати за тваринами, а не навпаки", – директор Рівненського зоопарку

Суб, 08/05/2017 - 12:47

Цього тижня Рівненський зоопарк відзначає 35-ту річницю з моменту заснування. В далекому 1982 році за ініціативою Рівненської обласної організації Українського товариства охорони природи на східній околиці міста було виділено земельну ділянку та розпочато її благоустрій. Першими тваринами, які тут оселились, були дикі кабани, вовки, лисички та лось. Поступово зоопарк розширювався, і нині на понад 11 гектарах заповідної території мешкає близько 160 видів тварин.

Патріарх серед рівненських художників Євген Чорний - невтомний майстер єдиного стилю

Птн, 12/23/2016 - 11:22

Приємним подарунком до поважного 80-річного ювілею художника Євгена Чорного стало вручення йому першої обласної премії в галузі мистецтва - імені Ніла Хасевича. Нагородження відбулося під час відкриття ювілейної персональної виставки митця у Виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України. На вернісаж завітали найближчі друзі та колеги живописця, поспішаючи привітати Євгена Чорного з непересічною мистецькою подією.

Рівненський «Оповідач» святкуватиме ювілей

Втр, 11/22/2016 - 18:01

25 листопада о 15 год. в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться святкування ювілею Письменницької робітні «Оповідач» Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, а також вручення в рамках заходу літературної премії імені Валер'яна Поліщука.

Освітяни отримали відзнаки з нагоди ювілею Рівненського професійного ліцею

Пон, 04/11/2016 - 17:31

50 років виповнилось одному із  провідних професійно-технічних навчальних закладів Рівненщини – Рівненському професійному ліцею.

Його було засновано 4 квітня 1966 року як Технічне училище №4.

Майже за весь час своєї багаторічної історії  навчальний заклад спеціалізувався  на підготовці робітників металообробного профілю. Його випускники посідали призові місця на різноманітних національних конкурсах фахової майстерності, влаштовувались на роботу на великі підприємства та заводи, відкривали власну справу.

Вихованці рівненської театральної студії відзначатимуть ювілей

Втр, 03/08/2016 - 16:11

До Міжнародного Дня театру, який відзначають 27 березня, вихованці театральної студії «Лялькові сходинки», що діє при Рівненському театрі ляльок, готують звітний концерт. Діти представлять уривки із драматичних творів, мініатюри, монологи, музичні виступи, номери із ляльками.

Рівненський державний університет відсвяткував ювілей

Птн, 12/18/2015 - 09:03

Вчора, 17 грудня, відбулися урочистості з нагоди 75-річниці заснування одного з найкращих вищих навчальних закладів Рівненщини.

Рівненська обласна філармонія відсвяткувала ювілей

Пон, 12/14/2015 - 09:50

10 грудня в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії відбулися урочистості, присвячені 75-річчю з дня заснування обласної філармонії.

Заснована на самому початку Другої світової війни, у різні часи філармонія приймала хорові капели, ансамблі пісні і танцю, вокально-інструментальні ансамблі та естрадні колективи. Серед колективів, що працювали філармонії, назвемо лишень такі як тріо «Контрасти», гурт «Барви», ансамблі «Полісся», «Жайвір» та «Олеся».

Рівненський ліцей відсвяткував свій ювілей

Птн, 12/11/2015 - 17:03

10 грудня відбувся урочистий захід з нагоди 25-річчя комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради.

Рівненське музичне училище відсвяткувало ювілей

Втр, 12/08/2015 - 13:58

7 грудня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулися урочисті заходи з нагоди 60-річчя від Дня заснування Рівненського музичного училища. Нині навчальний заклад входить до складу Рівненського державного гуманітарного університету. Про це повідомляють на сайті Рівненської облради.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.