Юрій Ойцюсь

У Рівному змагатимуться «селфімани» на велосипедах

Срд, 09/13/2017 - 09:37

Уже цієї неділі, 17 вересня, рівнян, які мають велосипеди, запрошують до участі у цікавому квесті. Організатори розповідають, що до участі допускаються команди від 2 до 4 чоловік. На старті кожна команда отримує карту та перелік позначок (КП). Завдання команди - знайти максимальну кількість КП та зробити на їхньому фоні командне селфі. Переможцем квесту буде вважатися команда, яка першою знайде усі КП (або найбільшу кількість КП) та представить усі фото організаторам на місці старту/фінішу до завершення квесту.

Рівненські активісти відзняли відео про заповідник і не хочуть, щоб "Надслучанську Швейцарію" знищили

Пон, 12/29/2014 - 13:02

На Рівненщині продовжується скандал навколо будівництва міні-електростанції в унікальному та заповідному місці на Рівненщині під народною назвою «Надслучанська Швейцарія». Небайдужі активісти в підтримку заповідника навіть відзняли цілий відео ролик та закликають не дозволити знищити таку красу.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.