Юрій Нікітін

Рівненський мистецтвознавець розповів детективну історію з портретом князя Острозького

Суб, 09/09/2017 - 16:19

У рамках відзначення 503-ї річниці Пермоги у Битві під Оршею у Рівненському краєзнавчому музеї презентували портрет полководця Костянтина Острозького пера столичного художника Юрія Нікітіна та історичну розвідку Миколи Бендюка «Великий гетьман князь Костянтин Іванович Острозький». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному презентували «Камінь спотикання», присвячений Перемозі в Битві під Оршею

У Рівному презентують пам'ятну дошку «Перемога в Битві під Оршею»

Срд, 09/06/2017 - 11:36

Цієї п’ятниці, 8 вересня, у Рівненському краєзнавчому музеї відзначатимуть 503-тю річницю перемоги в битві під Оршею. В рамках заходу о 15:00 буде презентовано металеву пам’ятну дошку «Перемога в Битві під Оршею», портрет полководця Костянтина Острозького авторства столичного художника-іконописця Юрія Нікітіна та історичну книгу «Великий гетьман князь Костянтин Іванович Острозький» рівненського мистецтвознавця Миколи Бендюка.

Унікальну ікону з рівненським корінням презентували в рамках проекту «Війномир’я»

Втр, 08/22/2017 - 18:48

В рамках проекту «Війномир’я» рівненського фотохудожника Олександра Харвата, який представив портрети воїнів з передової лінії фронту, у краєзнавчому музеї відбулася презентація та освячення авторської ікони столичного художника Юрія Нікітіна «Богородиця військова».

Ікона у стислі терміни була написана спеціально для проекту і містить зображення реальних історичних осіб, пов’язаних з Рівненщиною.

Рівняни першими побачать ікону «Рівненська Богородиця у вишиванці»

Пон, 04/06/2015 - 17:42

Завтра, 7 квітня, о 15:00 у Виставковій залі міського Будинку культури відбудеться відкриття арт-проекту «Великодні мотиви».

У Рівненській галереї покажуть батальне полотно

Чтв, 08/21/2014 - 13:32

Художник Юрій Нікітін, як і обіцяв, завершив малювати батальне полотно «Перемога Князя Острозького в битві під Оршею». Робота тривала більше двох тижнів. Побачити шедевр на власні очі можна у галереї «Евро-Арт» у Рівному 23 серпня о 14 годині.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.