їжа

Жителі Рівненщини почали менше їсти і краще одягатися?

Чтв, 09/28/2017 - 12:36

Згідно з управлінням статистики в Рівненській області, обсяг роздрібного товарообороту підприємств основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, в першому півріччі цього року становив 4275,8 млн.грн.

У статистиці повідомляють, що більше двох третин, а саме майже 70%, припадало на непродовольчі товари. Обсяг їх продажу становив 2902 мільйонів гривень. Це на 6,5% більше ніж за аналогічний період минулого року. А обсяг продажу продовольчих товарів скоротився на 5,6% і склав 1373,8 мільйона гривень.

На вихідних у Рівному можна буде наїстись досхочу

Втр, 09/12/2017 - 16:24

Вихідні пройдуть весело та ситно. В суботу та неділю,16 та 17 вересня,рівнян та гостей міста частуватиме перший фестиваль їжі - "FoodFest.PLAZA" 

На фестивалі можна буде спробувати традиційний поліський мацик, устриці, елітні сири, цукерки, плов, чорні бургери, шашлики та сосиски на мангалі, авторські наливки, гонконзькі вафлі, екзотичні прянощі, солодка випічка і ще багато смачного. 

Великий піст: що можна їсти та як поводитись рівнянам у пісні дні

Втр, 03/15/2016 - 10:17

Вчора, 14 березня, розпочався Великий піст. Триватиме він аж до 30 квітня. У цей час православні християни намагаються надміру не веселитися, більше часу приділяти своїм душевним потребам, обмежують себе в їжі.

Великий піст вважається одним із найсуворіших. Тому за церковним уставом рибу та олію дозволяють вживати лише у окремі дні. А продукти тваринного походження - м’ясо, молоко, яйця та вироби, що їх містять споживати у ці дні взагалі заборонено. До того ж подружнім парам рекомендовано утриматися від статевих відносин.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.