Вулиці

Рівненським вулицям хочуть дописати імена

Птн, 01/12/2018 - 12:23

На сайті Рівненської міської ради зареєстрували проект рішення «Про перейменування вулиць». В Йдеться про зміну назви дев’яти вулиць міста Рівне. Автор проекту пропонує дещо змінити назви, прописавши не тільки прізвище, а й імена відомих осіб, в честь яких названо вулиці. Відповідно до проекту рішення вулиця імені академіка Грушевського має називатися вулицею Михайла Грушевського; вулиця І. Підкови – вулицею Івана Підкови.

У Рівному допустимий рівень шуму перевищено

Птн, 07/14/2017 - 17:46

Впродовж червня фахівці провели дослідження щодо акустичного забруднення від автотранспортних засобів в міста Рівне. Рівнень шуму вимірювали у 50 маршрутних точках.

За результатами проведених досліджень у всіх випадках спостерігається перевищення допустимого рівня шуму (60 дБА).

У 6% досліджень рівень шуму перевищував допустимий до 4 дБА, у 44% - перевищення шуму на 5-7 дБА, у 38% - перевищення на 8-11 дБА, у 12% перевищення допустимого рівня шуму на 12-14 дБА.

Завтра у Рівному відкриють меморіальну дошку генералу Безручку

Суб, 08/20/2016 - 09:35

У неділю 21 серпня відбудеться відкриття анотаційної дошки генералу-хорунжому Армії Української Народної Республіки Марку Даниловичу Безручку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни можуть більше дізнатися про генерала Армії УНР Марка Безручка

У Рівному з’явились вулиці Літня, Садова та Гайдамацька (повний список нових назв)

Суб, 07/30/2016 - 14:15

Згідно із Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», 14 липня в Україні закінчився процес декомунізації населених пунктів. Відтак у Рівному було перейменовано 35 вулиць, а також назву змінив сквер Богомолова. Протягом більше ніж півроку навколо перейменування точилися дискусії між науковцями, краєзнавцями, істориками та мешканцями самих вулиць, які підпали під закон про декомунізацію.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.