Володимир Хомко

Хомко грозиться подати в суд на залізницю

Втр, 11/14/2017 - 15:01

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглядають проект звіту по виконанню бюджету за цей рік. За словами начальника управління фінансів та бюджету Рівного Віктора Шульги, цього року сума перевиконання бюджету сягнула понад 160 мільйонів гривень. Проте, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка радіти немає чому, адже наступний бюджетний рік, судячи із прогнозів аналітиків буде не такий вдалий для міст.

«Історія із гепатитом у Рівному – навмисна диверсія» – міський голова

Чтв, 11/02/2017 - 11:26

На сесії Рівненської міської ради депутати заговорили про гепатит А. Нагадаємо, кілька днів тому у соціальних мережах рівняни почали поширювати повідомлення про те, що вода у місті заражена. Лабораторний центр одразу спростував нічим не обґрунтовані повідомлення, проте хвиля обговорень лише зростала.

На переконання депутата Олександра Курсика, ймовірно, це недопрацювання управління охорони здоровя, адже управлінці могли б скликати прес-конференцію, щоб одразу спростувати подібні повідомлення.

Експертиза «Авангарду» затягнулася – мер Рівного готується штрафувати проектантів

Срд, 09/06/2017 - 17:44

Довгоочікувана реконструкція стадіону «Авангард» у Рівному знову переноситься. Готовий проект спортивної арени львівські проектанти з компанії «Арт-Простір» презентували ще на початку квітня цього року та відправили його на експертизу в Київ, однак відповіді зі столиці досі немає. Навіть якщо експертиза дасть позитивну відповідь, має розпочатися тендер по визначенню підрядника будівництва. А це, в свою чергу, займе ще щонайменше місяць. Тому все менше шансів залишається на те, що відбудова «Авангарду» розпочнеться цьогоріч.

Хомко скаржитиметься гурту «ТІК» на рівненських депутатів

Чтв, 08/17/2017 - 11:49

Сьогодні депутати Рівнеради вирішують чи варто виділяти 200 тисяч гривень на оплату виступу гурту «ТІК» на День міста. Депутат, член бюджетної комісії Микола Бляшин, запропонував за це питання проголосувати окремо, оскільки на засіданні бюджетної комісії його не підтримали. За результатами голосування рішення про виділення 200 тисяч не підтримало всього кілька депутатів, тож гроші таки виділять.

– Я гурту «ТІК» розкажу, і рівнянам розкажу, що ви були проти, - пригрозив міський голова Володимир Хомко.

Рівнян на сесії не слухають, бо очільники поспішають

Чтв, 08/10/2017 - 10:53

Нині відбувається чергова 15 сесія Рівненської міської ради. На засідання прийшло чимало рівнян із особистими питаннями, серед яких люди із обмеженими можливостями. Однак, на початку засідання міський голова Рівного Володиир Хомко повідомив, що слухати рівнян, які записалися на виступ будуть після 12 години, бо очільники міста та області поспішають. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному дерева спилюють, а мільйони на їх утримання «дописують»?

Колись скажуть, що на нашій території жили дурні – міський голова Рівного про ОТГ

Срд, 08/09/2017 - 10:00

На Рівненщині села та містечка продовжують об’єднуватися у територіальні громади. Відповідно до перспективного плану, на території області мають створити понад шістдесят ОТГ. І попри те,що місто Рівне неодноразово заявляло про готовність об’єднатися із навколишніми селами для створення так званого Великого Рівного, жодна сільрада такого бажання поки не виявила.

«Жити стало краще, але Кабмін постійно намагається висмикнути мільйони» – мер Рівного

Втр, 08/08/2017 - 14:57

За даними начальника управління бюджету і фінансів Віктора Шульги, практично щоквартально перевиконання бюджету Рівного складає близько 40 мільйонів.

– За останній квартал перевиконання становить 42,8 мільйона гривень. Станом на 1 липня надходження від акцизного податку склало 21,6 мільйона гривень, за липень надійшло ще 308 тисяч гривень. До слова, в минулому році від акцизного податку надійшло 50,4 мільйона гривень – зауважив Шульга.

Завтра відбудеться сесія Рівненської міської ради

Срд, 07/05/2017 - 16:52

Відповідно до розпорядження міського голови Володимира Хомка, друге пленарне засідання чотирнадцятої сесії Рівненської міської ради 7 скликання, відбудеться наступного четверга, 6 липня, в конференц-залі за адресою Поштова, 2 (четвертий поверх).

Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00.

Порядок денний:

№ пор.

Назва питання.

Доповідачі та співдоповідачі

5

Землі усім рівненським АТОвцям не вистачить — Хомко

Втр, 07/04/2017 - 15:03

За словами міського голови Володимира Хомка, у Рівному видали близько 800 земельних ділянок учасникам антитерористичної операції. При цьому на черзі стоїть близько 1 тисячі 800 АТОвців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному осиротіло п'ятнадцятеро дітей

— По наших підрахунках, так "навскидку", в Рівному є ще 500-600 ділянок. Тому-то навіть не знаю що буде далі, — бідкається міський голова.

Кульчинська "заборонила" Хомку ходити у відпустку

Чтв, 03/16/2017 - 10:25

На сьогоднішній сесії Рівненської міської ради мали розподіляти 200 мільйонів гривень з бюджету розвитку. Фракція «Батьківщина» виступила проти цього.

– Більшість депутатів не бачили цього проекту рішення. Володимире Євгеновичу, прошу Вас перенести це питання на наступне засідання, або ж на наступну сесії, та й взагалі прошу Вас не їздити у далекі відпустки перед важливими сесіями, – звернулася до міського голови депутатка та за сумісництвом його заступниця Галина Кульчинська.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.