Володимир Хомко

Реконструкція «Проекту №1» у Рівному знову переноситься

Срд, 12/27/2017 - 15:34

Експертиза проекту реконструкції стадіону «Авангард» у Рівному досі не погоджена. Відповідно відтерміновується проведення тендеру на визначення виконавця робіт та початок реконструкції спортивної арени. Про це повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко сьогодні під час звіту перед громадою.

"Зі штучними ялинками, як з нейлоновими сорочками" — мер Рівного замовив опитування

Чтв, 12/21/2017 - 12:35

Кілька тижнів рівняни обговорюють, якою все ж таки має буи головна ялинка області — штучна чи зрубана. Активісти другий рік поспіль реєстрували електронну петицію з вимогою не рубати заради святкування зелені красуні. За словами міського голови, цього року він вирішив ретельніше опрацювати це питання. Навіть опитування в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С. Дем'янчука замовив.

Хомко-жартівник розважав людей перед сесією Рівнеради

Чтв, 12/21/2017 - 10:31

Нині відбувається засідання сесії Рівненськї міської ради. Депутати планують розглядати міський бюджет на 2018 рік. Поки обранці обговорюють важливі питання, дозасідають комісії, голова почав зачитувати вирізки із газет 100-річної давнини. Зокрема, про те, як у на Рівненщині відбувалися вибори та наскільки погана якість сметани, тощо.
— Сто літ пройшо, а фактично нічого не змінилося, — зауважив Володимир Хомко. — Рекомендуватиму газеті "7днів" створити окрему рубрику, де б зазначали вирізки з давніх чяасів та подібні сучасні публікації.

«На нас напали гроші» – мер Рівного з виконкому

Срд, 12/20/2017 - 14:41

Сьогодні, 20 грудня, депутати Рівнеради зібралися на позачергове засідання виконавчого комітету. Мають розглядати бюджет 2018 року. Та перед засіданням міський голова Рівного Володимир Хомко вніс додаткове питання, яке мають розглянути:

– Новина! На нас напали гроші. Надійшла субвенція із держбюджету в сумі понад 200 тисяч гривень на пологовий будинок. Маємо розглянути ще й це питання, – повідомив міський голова.

Рівненський виконком збереться, аби обговорити бюджет

Пон, 12/18/2017 - 11:21

У середу, 20 грудня, о 14:30 відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради. На порядок денний виконкому винесено лише кілька питань, які стосуються міської казни. Зокрема, обговорюватимуть бюджет Рівного на наступний рік.

Наступної п'ятниці зберуться депутати Рівнеради

Суб, 12/09/2017 - 14:57

15 грудня в конференц-залі за адресою вул.Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії Рівненської міської ради сьомого скликання.

Початок реєстрації о 9 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00.

Порядок денний:

Мер Рівного про хороші новини із Верховної Ради

Чтв, 12/07/2017 - 14:58

Сьогодні Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України». Відповідне рішення народні депутати підтримали 265 голосами.

— Маємо гарні новини. Відповідно до поправок, містам повернули 50% реверсної дотації, а не як говорили раніше — 80%. Ще борги по субсидії, які раніше мали перекинути з держбюджету на місцеві, нам все ж не "вішатимуть" . До того ж, технікуми, фінансування яких теж планували перекинути на місцеві бюджети, й надалі утримуватиме держава, — розповів Володимир Хомко.

В Рівнераду приїхали корейці

Чтв, 11/23/2017 - 12:58

Сьогодні міський голова Володимир Хомко зустрівся із ректором Всеукраїнської філії «Міжнародного інституту розвитку інтелекту» Південної Кореї, професором Парком Сонг Су, який прибув у Рівне з офіційним візитом.
Мета візиту іноземної делегації – впровадження інноваційного мислення до освітньої системи України, ознайомлення освітян із передовими новітніми напрямками розвитку особистості та впровадження їх у навчальні програми.

Хомко грозиться подати в суд на залізницю

Втр, 11/14/2017 - 15:01

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглядають проект звіту по виконанню бюджету за цей рік. За словами начальника управління фінансів та бюджету Рівного Віктора Шульги, цього року сума перевиконання бюджету сягнула понад 160 мільйонів гривень. Проте, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка радіти немає чому, адже наступний бюджетний рік, судячи із прогнозів аналітиків буде не такий вдалий для міст.

«Історія із гепатитом у Рівному – навмисна диверсія» – міський голова

Чтв, 11/02/2017 - 11:26

На сесії Рівненської міської ради депутати заговорили про гепатит А. Нагадаємо, кілька днів тому у соціальних мережах рівняни почали поширювати повідомлення про те, що вода у місті заражена. Лабораторний центр одразу спростував нічим не обґрунтовані повідомлення, проте хвиля обговорень лише зростала.

На переконання депутата Олександра Курсика, ймовірно, це недопрацювання управління охорони здоровя, адже управлінці могли б скликати прес-конференцію, щоб одразу спростувати подібні повідомлення.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.