військомат

На Рівненщині ухилянтів від призову приховують батьки та сільські голови

Втр, 11/28/2017 - 13:04

На Рівненщині завершується осіння призовна кампанія на строкову військову службу. Протягом двох місяців військові комісаріати області призвали в армію 305 юнаків віком від 20 до 27 років. З них до Збройних сил України потрапили 200 осіб, до Нацгвардії – 93, ще 12 хлопців служитимуть в Державній спеціальній службі транспорту.

У Рівненському обласному військоматі на обліку перебуває майже сім сотень учасників АТО

Чтв, 06/25/2015 - 11:55

У Рівненському обласному військовому комісаріаті ОК «Захід» триває видача посвідчень учасникам бойових дій воїнам АТО, які не встигли оформити документи встановленим порядком до демобілізації з лав ЗСУ. Про це повідомили на сайті РОДА з посиланням на прес-службу Міноборони.

У Рівному пролунав вибух

Птн, 08/08/2014 - 16:14

У Рівному вночі стався вибух в офісному приміщенні, яке знаходиться по сусідству з Рівненським обласним та Рівненським об’єднаним військовими комісаріатами.

Про це повідомляється на сайті УНІАН.

Як повідомила керівник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області Тамара Лисенко, у ці хвилини рівненські правоохоронці проводять розслідування з приводу вибуху, наразі на місці події працює кілька груп. Вони визначають збитки, завдані вибухом, а також вид вибухівки. Людських жертв немає. Завдана лише матеріальна шкода.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.