виставка

Виставка живописця Федора Панчука з Поділля відкриється у Рівному

Пон, 02/06/2017 - 12:38

Цієї п’ятниці, 10 лютого, об 11:00, у Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки Федора Панчука, директора Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського – осередку творчої інтелігенції Поділля.

Федір Васильович Панчук працює у жанрі сучасного народного живопису. З 1978 р. бере участь у республіканських, всесоюзних та міжнародних виставках.

Рівняни поринуть у світ пейзажу та квітів

Пон, 02/06/2017 - 11:03

У середу, 8 лютого, о 15:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному відбудеться презентація спільної виставки двох прекрасних аматорів живопису Людмили Музики (1948 р. н.) і Лариси Польохіної (1953 р. н.) під назвою «Пейзаж і квіти – 2016». Захід відбудеться у рамках проекту «Євро-Арт» для талановитих!». Поважні учні відомих рівненських художників Анатолія Мартиненка та Анатолія Іваненка уже вдруге презентують власні роботи.

Сьогодні рівняни спостерігатимуть "Гру кольору"

Пон, 02/06/2017 - 09:11

В понеділок, 6 лютого, о 15:00, у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація персональної виставки живопису рівненської художниці Галини Соколовської-Герби «Гра кольору». На новій виставці буде представлено 36 живописних робіт, з них 17 – роботи за 2016 рік.

«Завжди має бути світло. Не думаю, що колись відійду від цього, бо заради цього і малюю» - юна рівненська художниця

Срд, 01/25/2017 - 14:44

В українському залі рівненської галереї «Євро-Арт» презентовано виставку робіт талановитої юної художниці Софії Чокан. Вихованка рівненської дитячої художньої школи, Софія заявила про себе перемогами на багатьох виставках і конкурсах, нині ж, продовжуючи розширювати власні мистецькі горизонти, шукає творчого наставника.

До Дня Соборності у Рівному представлять виставку «Творці історії»

Птн, 01/20/2017 - 10:21

Сьогодні, 20 січня, напередодні Дня Соборності, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Творці історії».

Експозицію, присвячену участі земляків в Революції Гідності та АТО, створено за матеріалами, зібраними жителями області та переданими до музею. Над її створенням працювала робоча група у складі музейників, істориків та краєзнавців. А проект оформлення зали розробив місцевий художник Олексій Огонь.

Майстри села Рачин представили свої доробки у Рівному

Втр, 01/17/2017 - 16:47

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відбулась презентація обласної мистецької акції «Мистецтво одного села». На виставці було представлено творчий доробок майстрів народного мистецтва села Рачин Дубенського району. Власні роботи представили талановиті митці і майстри з художньої обробки дерева, ковальства, кераміки, бісероплетіння, квілінгу та вишивки.

Завтра у Рівному презентують "Мистецтво одного села"

Пон, 01/16/2017 - 14:18

Завтра, 17 січня, о 13:00 год. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відбудеться презентація обласної мистецької акції «Мистецтво одного села» (с. Рачин Дубенського району).

Захід організований Рівненським обласним центром народної творчості за сприяння управління культури і туризму Рівненської ОДА, відділу культури і туризму Дубенської РДА та Рівненського обласного краєзнавчого музею.

У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Срд, 01/04/2017 - 16:22

«Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…» - так називається виставка Світлани Марковець, що відкрилася нещодавно в клубному кафе галереї «Євро-Арт». Це перша персональна виставка талановитої художниці та майстрині з Рівненщини, на якій представлено увесь спектр емоцій, смаків та уподобань авторки. 43 роботи, розміщені в трьох залах клубного кафе, відображають реакцію художниці на навколишній світ та її творчі пошуки, втілювані через різноманітні жанри, техніки та стилі сучасного мистецтва.

Патріарх серед рівненських художників Євген Чорний - невтомний майстер єдиного стилю

Птн, 12/23/2016 - 11:22

Приємним подарунком до поважного 80-річного ювілею художника Євгена Чорного стало вручення йому першої обласної премії в галузі мистецтва - імені Ніла Хасевича. Нагородження відбулося під час відкриття ювілейної персональної виставки митця у Виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України. На вернісаж завітали найближчі друзі та колеги живописця, поспішаючи привітати Євгена Чорного з непересічною мистецькою подією.

Сьогодні у Рівному представлять творчість Світлани Марковець

Срд, 12/21/2016 - 12:35

Сьогодні, 21 грудня, о 16:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкриється  виставка талановитої художниці Світлани  Марковець «Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…»! Виставка представлена в рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт»  для талановитих».

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.