виставка

Майстри села Рачин представили свої доробки у Рівному

Втр, 01/17/2017 - 16:47

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відбулась презентація обласної мистецької акції «Мистецтво одного села». На виставці було представлено творчий доробок майстрів народного мистецтва села Рачин Дубенського району. Власні роботи представили талановиті митці і майстри з художньої обробки дерева, ковальства, кераміки, бісероплетіння, квілінгу та вишивки.

Завтра у Рівному презентують "Мистецтво одного села"

Пон, 01/16/2017 - 14:18

Завтра, 17 січня, о 13:00 год. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відбудеться презентація обласної мистецької акції «Мистецтво одного села» (с. Рачин Дубенського району).

Захід організований Рівненським обласним центром народної творчості за сприяння управління культури і туризму Рівненської ОДА, відділу культури і туризму Дубенської РДА та Рівненського обласного краєзнавчого музею.

У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Срд, 01/04/2017 - 16:22

«Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…» - так називається виставка Світлани Марковець, що відкрилася нещодавно в клубному кафе галереї «Євро-Арт». Це перша персональна виставка талановитої художниці та майстрині з Рівненщини, на якій представлено увесь спектр емоцій, смаків та уподобань авторки. 43 роботи, розміщені в трьох залах клубного кафе, відображають реакцію художниці на навколишній світ та її творчі пошуки, втілювані через різноманітні жанри, техніки та стилі сучасного мистецтва.

Патріарх серед рівненських художників Євген Чорний - невтомний майстер єдиного стилю

Птн, 12/23/2016 - 11:22

Приємним подарунком до поважного 80-річного ювілею художника Євгена Чорного стало вручення йому першої обласної премії в галузі мистецтва - імені Ніла Хасевича. Нагородження відбулося під час відкриття ювілейної персональної виставки митця у Виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України. На вернісаж завітали найближчі друзі та колеги живописця, поспішаючи привітати Євгена Чорного з непересічною мистецькою подією.

Сьогодні у Рівному представлять творчість Світлани Марковець

Срд, 12/21/2016 - 12:35

Сьогодні, 21 грудня, о 16:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкриється  виставка талановитої художниці Світлани  Марковець «Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…»! Виставка представлена в рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт»  для талановитих».

Рівнянам покажуть ляльковий світ матері та доньки

Чтв, 12/01/2016 - 12:36

У неділю, 4 грудня, у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться презентація спільної виставки талановитих художниць й майстринь Олени та Олександри Соботюк «Ляльковий світ». Початок презентації о 16:00.

Сьогодні у Рівному презентують виставку Андрія Коцки

Чтв, 11/24/2016 - 10:32

У четвер, 24 листопада, о 16:00, галерея європейського живопису «Євро-Арт» презентує для рівнян творчий доробок Андрія Коцки (1911-1987) – відомого народного художника України, живописця зі світовим ім’ям. У центральній залі експонується 23 картини закарпатського митця, зібраних із приватних колекцій України.

Рівняни можуть переглянути унікальні картини – «двовзори» Олега Шупляка (ФОТО)

Суб, 11/12/2016 - 14:51

У Рівненському міському будинку культури відкрилася унікальна виставка «Дивосвіт Олега Шупляка». Це серія надзвичайно цікавих картин з подвійним змістом, які сам автор називає «двовзорами».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Рівному презентували дивовижні 3D картини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Рівному відкриють виставку дитячого малюнка і фотографії

Чтв, 11/10/2016 - 17:00

В неділю, 13 листопада, об 11:00, в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею (вул. Драгоманова, 19) відкриваються одночасно дві творчі виставки, організовані Громадською організацією «Інститут українського модернізму» (м.Рівне). Це тематичні виставки дитячого малюнка і фотографії. Захід здійснюється в рамках співпраці з Європейським Союзом, конкретно – з Асоціацією агенцій місцевої демократії (ALDA, Страсбург, Франція).

Завтра у Рівному покажуть унікальні "двовзори" Олега Шупляка

Чтв, 11/10/2016 - 12:49

Завтра, 11 листопада, о 15 годині у Виставковій залі Міського Будинку Культури (вул. Соборна, 3д) відбудеться відкриття виставки «Дивосвіт Олега Шупляка».

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.