виставка

«Місто, в якому неможливо пропустити жодного куточка»: в музеї презентували виставку про Рівне

Суб, 08/19/2017 - 12:36

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Рівне у творах митців», присвячена Дню міста, яке святкуватимуть 27 серпня. В експозиції представлені твори художників, які малювали Рівне в різні роки та століття. Серед них роботи Володимира Ємельянова, Віктора Гвоздинського, Олександра Романченка, Євгена Чорного, Миколи Годуна, Віри Герасимчук, Олександра Гурістюка та інших. Ці твори зберігаються у фондах місцевого музею.

До Дня рятівника рівненські пожежники готують виставку в музеї

Пон, 08/14/2017 - 11:26

17 вересня в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Історія пожежно-рятувальної служби Рівненщини».

Подія присвячена професійному святу працівників цивільного захисту, пожежних, рятувальників, піротехніків, водолазів і медиків, тобто людей, які щодня і щохвилини ризикують своїм здоров’ям заради порятунку життя інших.

Рівняни можуть надихнутись "Вишитою молитвою духу"

Суб, 07/22/2017 - 16:09

21 липня православна церква відзначала пам’ять Казанської ікони Божої Матері. Саме цього дня в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація унікальної виставки вишитих ікон волинського майстра Олександра Шума. Автор привіз до нашого міста 30 робіт, об’єднаних під назвою «Вишита молитва духу».

 

Металеві химери рівненського коваля: сповнені характеру, стилю і сучасності

Птн, 06/16/2017 - 18:24

Під час відкриття персональної виставки Романа Велігурського – відомого рівненського художника-коваля, виставкова зала обласної спілки художників була переповнена – гостями, емоціями, оплесками, запахом заліза, що стало мистецтвом… Доволі невелика площа зали не в змозі була умістити одночасно таку кількість експонатів і бажаючих долучитись до чарівного світу залізної скульптури відомого митця.

«Жива лінія» рівненського скульптора у залізі Романа Велігурського

Втр, 06/13/2017 - 18:10

Ну хто не знає знаменитої Даринки-Щедринки, що вже кілька років прикрашає алею на Лебединці і є своєрідною візитівкою нашого міста. Фото з нею мусово мають бути в усіх туристів і гостей Рівного. А от про автора цієї чарівної дівчини знають далеко не всі. Зовсім скоро ж у рівнян з’явиться чудова можливість ближче познайомитися із скульптором у залізі Романом Велігурським, відвідавши його першу персональну виставку «Жива лінія».

В’язнична починалася з в’язниці... Рівнянам нагадали історію вулиці Пушкіна

Срд, 05/24/2017 - 16:25

«Що там тієї вулички!..» -  часто говорять сучасні рівняни, коли йдеться про невеличку вулицю Пушкіна. Сьогодні ця вулиця знана тим, що тут знаходиться Рівненський міський відділ УМВС, загальноосвітня школа №15 та популярний у місті нічний розважальний заклад. Втім, починалася історія цієї вулиці із в’язниці… Саме про це нагадала виставка у краєзнавчому музеї, яка відкрилася днями у рамках «Музейного марафону-2017» і стала продовженням проекту «Виставка однієї вулиці». 

У Рівному презентують досягнення талановитих дітей міста

Пон, 05/15/2017 - 11:18

До Міжнародного Дня захисту дітей, 24 травня, Рівненський краєзнавчий музей презентує новий проект «Обдароване дитинство». У рамках проекту відбудуться презентація виставки та концертна програма. На виставці будуть представлені досягнення талановитих дітей Рівного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленька рівнянка своїм малюнком вразила суддів міжнародного класу (ФОТО)

Героїв минулого і сьогодення увічнили рівненські митці у проекті «Шляхами наших перемог»

Птн, 05/12/2017 - 12:19

Живопис, скульптура, музика та поезія – такий синкретизм мистецтв знайшов відображення у мистецькому проекті «Шляхами наших перемог», який днями було презентовано у рівненському Міському будинку культури. На міжнародній виставці, відкритій у рамках проекту, було представлено роботи митців з Рівного, Львова, Києва, Херсона, а також картини живописців із Хорватії та Білорусі. 

Рівнян запрошують на виставку графічних "обіймів" Олени Сєргєєвої

Суб, 04/22/2017 - 15:32

27 квітня о 16 годині у Виставковій залі Міського будинку культури відбудеться відкриття виставки художниці-графіка Олени Сєргєєвої «Аркуш і Крапка».

Чи вірите ви, що за допомогою лише чорного та білого можна зобразити веселку, радість, щастя, любов? Можна, якщо цей вид образотворчого мистецтва – графіка, або якщо за перо або ручку береться талановита і надзвичайно життєрадісна людина, така як художниця Олена Сєргєєва.

Завтра у Рівному покажуть результати "фотополювання" на можновладців

Чтв, 04/20/2017 - 17:08

Завтра, 21 квітня, о 12:00 у виставковій залі Рівненського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Фотополювання на можновладців на світлинах Олександра Харвата».

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.