виставка

Виставку іконопису відкриють завтра у Рівному

Втр, 12/05/2017 - 09:50

6 грудня о 16 годині у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться відкриття виставки іконопису рівненської художниці Оксани Мудрик. Вона за фахом майстер декоративно-ужиткового мистецтва. Працює у міському центрі творчості учнівської молоді, веде гурток «Художній дизайн». У її доробку — оформлення збірок рівненських письменників. Працює у техніці олійного живопису та пастелі.

Трагічні долі політичних емігрантів на Рівненщині мовою протоколів та вироків

Чтв, 11/23/2017 - 13:29

У Рівненському краєзнавчому музеї відкрилася виставка, присвячена представникам української політичної еміграції, які мешкали на теренах Рівненщини у 20-30-ті роки ХХ століття. Невеличка експозиція складається із архівних матеріалів, документів та фото із фондів музею, які розповідають про долі кількох учасників Української революції 1917-1921 рр., державних службовців та військових, які в листопаді 1920 р. були інтерновані на території Польщі. Після встановлення на теренах Західної України радянської влади, протягом 1939-1941 рр.,  більшість із них cтали жертвами політичних репресій.

Завтра у Рівному відкриється виставка, присвячена діячам УНР 20-30-х років

Чтв, 11/16/2017 - 14:10

17 листопада о 12 год.  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї (зал №11, 2-поверх) відбудеться відкриття виставки, присвяченої 100-річчю проголошення Української Народної Республіки, яке відзначатиметься 20 листопада цього року.

Історія протестантських рухів на Рівненщині: від витоків до сьогодення

Птн, 11/03/2017 - 12:51

До 500-річчя Реформації у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка «Реформація: від витоків до сьогодення». В актовій залі музею представлена історія та особливості розвитку протестантських спільнот на теренах Рівненщини. В основу експозиції лягли унікальні фото, документи, книжки, меблі та начиння молитовних будинків, а також історії окремих місіонерів, що проповідували на Рівненщині. 

У Рівному відкриється виставка, присвячена Реформації

Чтв, 10/26/2017 - 13:44

Завтра, 27 жовтня, о 12 год. в актовій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки, присвяченої 500-літтю Реформації.

Живописні барви закарпатської «Верети» у Рівному

Срд, 10/11/2017 - 16:54

Рівняни мають нагоду ближче познайомитися із сучасним закарпатським мистецтвом. У центральному залі рівненської галереї «Євро-Арт» відкрилася виставка одразу чотирьох художниць - яскравих представниць закарпатського живопису - Одарки Долгош, Олени Кондратюк, Людмили Корж-Радько та Надії Пономаренко з Ужгорода. Арт-проект «Верета»,  підготовлений організацією «Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нова форма», вже побачили у Вінниці, Тернополі, Чернівцях, а нині творчі доробки майстринь експонуються і у Рівному.

Рівненські лікарі знайомились із найсучаснішим діагностичним обладнанням

Суб, 10/07/2017 - 14:35

Команда спеціалістів Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука взяла участь у 26-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров'я - 2017», яка проходила з 3-5 жовтня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Медики з Рівненського діагностичного центру щорічно відвідують цю виставку вже впродовж 15 років. Участь у заході такого рівня не тільки дозволяє ознайомлюватися з найсучаснішими новинками науки і техніки в галузі діагностики, а й розвивати партнерські зв’язки з лікарями з усіх регіонів України та з-за кордону.

Закарпатські художниці представлять у Рівному арт-проект «Верета»

Чтв, 10/05/2017 - 12:29

6 жовтня о 16.00 у галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться презентація сучасного закарпатського малярства. Свої картини в центральному залі галереї експонуватимуть шляхетні власниці живописної «Верети» - художниці Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Людмила Корж-Радько та Надія Пономаренко з Ужгорода. Арт-проект «Верета», підготовлений організацією «Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нова форма», нині презентується у таких містах України як Вінниця, Тернопіль, Чернівці.

Унікальні фотографії та цікаві артефакти часів УПА представили у Рівному

Срд, 10/04/2017 - 17:29

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених», присвячена 75-й річниці з моменту створення УПА. Експозиція включає в себе оригінальні документи та фото з архіву, а також напрацювання науковців, які досліджували націоналістичні рухи на Волині. Найбільший вклад в організацію виставки внесли працівники відділу Інституту дослідів Волині на чолі з Ігорем Марчуком.

Завтра у Рівному презентують історію нескорених

Пон, 10/02/2017 - 12:31

Завтра, 3 жовтня, о 15:00, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «УПА: історія нескорених». Вона розповідає про історію створення Української повстанської армії та її боротьбу за Незалежність України.

На виставці представлено близько півтисячі оригінальних фото. Також експонуватимуться оригінальні документи Організації Українських Націоналістів та УПА з Державного архіву Рівненської області.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.