виставка

Металеві химери рівненського коваля: сповнені характеру, стилю і сучасності

Птн, 06/16/2017 - 18:24

Під час відкриття персональної виставки Романа Велігурського – відомого рівненського художника-коваля, виставкова зала обласної спілки художників була переповнена – гостями, емоціями, оплесками, запахом заліза, що стало мистецтвом… Доволі невелика площа зали не в змозі була умістити одночасно таку кількість експонатів і бажаючих долучитись до чарівного світу залізної скульптури відомого митця.

«Жива лінія» рівненського скульптора у залізі Романа Велігурського

Втр, 06/13/2017 - 18:10

Ну хто не знає знаменитої Даринки-Щедринки, що вже кілька років прикрашає алею на Лебединці і є своєрідною візитівкою нашого міста. Фото з нею мусово мають бути в усіх туристів і гостей Рівного. А от про автора цієї чарівної дівчини знають далеко не всі. Зовсім скоро ж у рівнян з’явиться чудова можливість ближче познайомитися із скульптором у залізі Романом Велігурським, відвідавши його першу персональну виставку «Жива лінія».

В’язнична починалася з в’язниці... Рівнянам нагадали історію вулиці Пушкіна

Срд, 05/24/2017 - 16:25

«Що там тієї вулички!..» -  часто говорять сучасні рівняни, коли йдеться про невеличку вулицю Пушкіна. Сьогодні ця вулиця знана тим, що тут знаходиться Рівненський міський відділ УМВС, загальноосвітня школа №15 та популярний у місті нічний розважальний заклад. Втім, починалася історія цієї вулиці із в’язниці… Саме про це нагадала виставка у краєзнавчому музеї, яка відкрилася днями у рамках «Музейного марафону-2017» і стала продовженням проекту «Виставка однієї вулиці». 

У Рівному презентують досягнення талановитих дітей міста

Пон, 05/15/2017 - 11:18

До Міжнародного Дня захисту дітей, 24 травня, Рівненський краєзнавчий музей презентує новий проект «Обдароване дитинство». У рамках проекту відбудуться презентація виставки та концертна програма. На виставці будуть представлені досягнення талановитих дітей Рівного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленька рівнянка своїм малюнком вразила суддів міжнародного класу (ФОТО)

Героїв минулого і сьогодення увічнили рівненські митці у проекті «Шляхами наших перемог»

Птн, 05/12/2017 - 12:19

Живопис, скульптура, музика та поезія – такий синкретизм мистецтв знайшов відображення у мистецькому проекті «Шляхами наших перемог», який днями було презентовано у рівненському Міському будинку культури. На міжнародній виставці, відкритій у рамках проекту, було представлено роботи митців з Рівного, Львова, Києва, Херсона, а також картини живописців із Хорватії та Білорусі. 

Рівнян запрошують на виставку графічних "обіймів" Олени Сєргєєвої

Суб, 04/22/2017 - 15:32

27 квітня о 16 годині у Виставковій залі Міського будинку культури відбудеться відкриття виставки художниці-графіка Олени Сєргєєвої «Аркуш і Крапка».

Чи вірите ви, що за допомогою лише чорного та білого можна зобразити веселку, радість, щастя, любов? Можна, якщо цей вид образотворчого мистецтва – графіка, або якщо за перо або ручку береться талановита і надзвичайно життєрадісна людина, така як художниця Олена Сєргєєва.

Завтра у Рівному покажуть результати "фотополювання" на можновладців

Чтв, 04/20/2017 - 17:08

Завтра, 21 квітня, о 12:00 у виставковій залі Рівненського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Фотополювання на можновладців на світлинах Олександра Харвата».

«Великодні мотиви» у шедеврах писанкарства від рівненських майстрів

Срд, 04/12/2017 - 19:34

Традиційно напередодні найбільшого християнського свята у Міському будинку культури відкрилася виставка «Великодні мотиви». Цьогоріч у Виставковій залі МБК зібрали одну з найбільших колекцій писанок у найрізноманітніших техніках виконання. Свої роботи представили 21 майстер декоративно-ужиткового мистецтва, здивувавши рівнян розмаїттям писанкових чудес ручної роботи.

Рівне стало "теплішим": український колорит у невідомих картинах Георгія Косміаді

Суб, 03/25/2017 - 15:18

Понад півстоліття ці картини зберігались у родині Косміаді в Гамбурзі. Нині ж дочка відомого митця, педагога та архітектора Георгія Косміаді пані Надія привезла їх до Рівного. Відтак невідомий досі в Україні спадок художника експонується наразі у Рівненському краєзнавчому музеї.

«Бурштинові Ангели» вперше «приземлилися» у Рівному

Пон, 03/06/2017 - 16:31

В неділю, 5 березня, у Рівному презентували унікальну виставку «Бурштинові Ангели», що проходитиме за підтримки Рівненської єпархії та Асоціації «Український бурштиновий світ» - об'єднання майстрів, що працюють з легально видобутним бурштином. «Бурштинові Ангели» осіли у класі недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору, де експонуватимуться в рамках духовно-мистецького проекту «Буття».

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.