виставка

«Бурштинові Ангели» вперше «приземлилися» у Рівному

Пон, 03/06/2017 - 16:31

В неділю, 5 березня, у Рівному презентували унікальну виставку «Бурштинові Ангели», що проходитиме за підтримки Рівненської єпархії та Асоціації «Український бурштиновий світ» - об'єднання майстрів, що працюють з легально видобутним бурштином. «Бурштинові Ангели» осіли у класі недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору, де експонуватимуться в рамках духовно-мистецького проекту «Буття».

Художник-мандрівник зі Львова вразив рівнян «Магнетизмом емоцій» (ФОТО)

Суб, 02/25/2017 - 14:11

У галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулася презентація виставки львівського художника Остапа Патика «Магнетизм емоцій». На відкриття завітали родина митця, його друзі та колеги по цеху, а також рівненські прихильники мистецтва.

Виставка живописця Федора Панчука з Поділля відкриється у Рівному

Пон, 02/06/2017 - 12:38

Цієї п’ятниці, 10 лютого, об 11:00, у Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки Федора Панчука, директора Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського – осередку творчої інтелігенції Поділля.

Федір Васильович Панчук працює у жанрі сучасного народного живопису. З 1978 р. бере участь у республіканських, всесоюзних та міжнародних виставках.

Рівняни поринуть у світ пейзажу та квітів

Пон, 02/06/2017 - 11:03

У середу, 8 лютого, о 15:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному відбудеться презентація спільної виставки двох прекрасних аматорів живопису Людмили Музики (1948 р. н.) і Лариси Польохіної (1953 р. н.) під назвою «Пейзаж і квіти – 2016». Захід відбудеться у рамках проекту «Євро-Арт» для талановитих!». Поважні учні відомих рівненських художників Анатолія Мартиненка та Анатолія Іваненка уже вдруге презентують власні роботи.

Сьогодні рівняни спостерігатимуть "Гру кольору"

Пон, 02/06/2017 - 09:11

В понеділок, 6 лютого, о 15:00, у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація персональної виставки живопису рівненської художниці Галини Соколовської-Герби «Гра кольору». На новій виставці буде представлено 36 живописних робіт, з них 17 – роботи за 2016 рік.

«Завжди має бути світло. Не думаю, що колись відійду від цього, бо заради цього і малюю» - юна рівненська художниця

Срд, 01/25/2017 - 14:44

В українському залі рівненської галереї «Євро-Арт» презентовано виставку робіт талановитої юної художниці Софії Чокан. Вихованка рівненської дитячої художньої школи, Софія заявила про себе перемогами на багатьох виставках і конкурсах, нині ж, продовжуючи розширювати власні мистецькі горизонти, шукає творчого наставника.

До Дня Соборності у Рівному представлять виставку «Творці історії»

Птн, 01/20/2017 - 10:21

Сьогодні, 20 січня, напередодні Дня Соборності, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Творці історії».

Експозицію, присвячену участі земляків в Революції Гідності та АТО, створено за матеріалами, зібраними жителями області та переданими до музею. Над її створенням працювала робоча група у складі музейників, істориків та краєзнавців. А проект оформлення зали розробив місцевий художник Олексій Огонь.

Майстри села Рачин представили свої доробки у Рівному

Втр, 01/17/2017 - 16:47

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відбулась презентація обласної мистецької акції «Мистецтво одного села». На виставці було представлено творчий доробок майстрів народного мистецтва села Рачин Дубенського району. Власні роботи представили талановиті митці і майстри з художньої обробки дерева, ковальства, кераміки, бісероплетіння, квілінгу та вишивки.

Завтра у Рівному презентують "Мистецтво одного села"

Пон, 01/16/2017 - 14:18

Завтра, 17 січня, о 13:00 год. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї  відбудеться презентація обласної мистецької акції «Мистецтво одного села» (с. Рачин Дубенського району).

Захід організований Рівненським обласним центром народної творчості за сприяння управління культури і туризму Рівненської ОДА, відділу культури і туризму Дубенської РДА та Рівненського обласного краєзнавчого музею.

У калейдоскопі мрій та чарівного живопису рівненської мисткині Світлани Марковець

Срд, 01/04/2017 - 16:22

«Живу кольором. Звуком. Лінією. Словом. Моментом…» - так називається виставка Світлани Марковець, що відкрилася нещодавно в клубному кафе галереї «Євро-Арт». Це перша персональна виставка талановитої художниці та майстрині з Рівненщини, на якій представлено увесь спектр емоцій, смаків та уподобань авторки. 43 роботи, розміщені в трьох залах клубного кафе, відображають реакцію художниці на навколишній світ та її творчі пошуки, втілювані через різноманітні жанри, техніки та стилі сучасного мистецтва.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.