виставка

У Рівному презентують досягнення талановитих дітей міста

Пон, 05/15/2017 - 11:18

До Міжнародного Дня захисту дітей, 24 травня, Рівненський краєзнавчий музей презентує новий проект «Обдароване дитинство». У рамках проекту відбудуться презентація виставки та концертна програма. На виставці будуть представлені досягнення талановитих дітей Рівного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маленька рівнянка своїм малюнком вразила суддів міжнародного класу (ФОТО)

Героїв минулого і сьогодення увічнили рівненські митці у проекті «Шляхами наших перемог»

Птн, 05/12/2017 - 12:19

Живопис, скульптура, музика та поезія – такий синкретизм мистецтв знайшов відображення у мистецькому проекті «Шляхами наших перемог», який днями було презентовано у рівненському Міському будинку культури. На міжнародній виставці, відкритій у рамках проекту, було представлено роботи митців з Рівного, Львова, Києва, Херсона, а також картини живописців із Хорватії та Білорусі. 

Рівнян запрошують на виставку графічних "обіймів" Олени Сєргєєвої

Суб, 04/22/2017 - 15:32

27 квітня о 16 годині у Виставковій залі Міського будинку культури відбудеться відкриття виставки художниці-графіка Олени Сєргєєвої «Аркуш і Крапка».

Чи вірите ви, що за допомогою лише чорного та білого можна зобразити веселку, радість, щастя, любов? Можна, якщо цей вид образотворчого мистецтва – графіка, або якщо за перо або ручку береться талановита і надзвичайно життєрадісна людина, така як художниця Олена Сєргєєва.

Завтра у Рівному покажуть результати "фотополювання" на можновладців

Чтв, 04/20/2017 - 17:08

Завтра, 21 квітня, о 12:00 у виставковій залі Рівненського краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Фотополювання на можновладців на світлинах Олександра Харвата».

«Великодні мотиви» у шедеврах писанкарства від рівненських майстрів

Срд, 04/12/2017 - 19:34

Традиційно напередодні найбільшого християнського свята у Міському будинку культури відкрилася виставка «Великодні мотиви». Цьогоріч у Виставковій залі МБК зібрали одну з найбільших колекцій писанок у найрізноманітніших техніках виконання. Свої роботи представили 21 майстер декоративно-ужиткового мистецтва, здивувавши рівнян розмаїттям писанкових чудес ручної роботи.

Рівне стало "теплішим": український колорит у невідомих картинах Георгія Косміаді

Суб, 03/25/2017 - 15:18

Понад півстоліття ці картини зберігались у родині Косміаді в Гамбурзі. Нині ж дочка відомого митця, педагога та архітектора Георгія Косміаді пані Надія привезла їх до Рівного. Відтак невідомий досі в Україні спадок художника експонується наразі у Рівненському краєзнавчому музеї.

«Бурштинові Ангели» вперше «приземлилися» у Рівному

Пон, 03/06/2017 - 16:31

В неділю, 5 березня, у Рівному презентували унікальну виставку «Бурштинові Ангели», що проходитиме за підтримки Рівненської єпархії та Асоціації «Український бурштиновий світ» - об'єднання майстрів, що працюють з легально видобутним бурштином. «Бурштинові Ангели» осіли у класі недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору, де експонуватимуться в рамках духовно-мистецького проекту «Буття».

Художник-мандрівник зі Львова вразив рівнян «Магнетизмом емоцій» (ФОТО)

Суб, 02/25/2017 - 14:11

У галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбулася презентація виставки львівського художника Остапа Патика «Магнетизм емоцій». На відкриття завітали родина митця, його друзі та колеги по цеху, а також рівненські прихильники мистецтва.

Виставка живописця Федора Панчука з Поділля відкриється у Рівному

Пон, 02/06/2017 - 12:38

Цієї п’ятниці, 10 лютого, об 11:00, у Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки Федора Панчука, директора Вінницького літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського – осередку творчої інтелігенції Поділля.

Федір Васильович Панчук працює у жанрі сучасного народного живопису. З 1978 р. бере участь у республіканських, всесоюзних та міжнародних виставках.

Рівняни поринуть у світ пейзажу та квітів

Пон, 02/06/2017 - 11:03

У середу, 8 лютого, о 15:00 у клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» у Рівному відбудеться презентація спільної виставки двох прекрасних аматорів живопису Людмили Музики (1948 р. н.) і Лариси Польохіної (1953 р. н.) під назвою «Пейзаж і квіти – 2016». Захід відбудеться у рамках проекту «Євро-Арт» для талановитих!». Поважні учні відомих рівненських художників Анатолія Мартиненка та Анатолія Іваненка уже вдруге презентують власні роботи.

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.