виставка

Живописні барви закарпатської «Верети» у Рівному

Срд, 10/11/2017 - 16:54

Рівняни мають нагоду ближче познайомитися із сучасним закарпатським мистецтвом. У центральному залі рівненської галереї «Євро-Арт» відкрилася виставка одразу чотирьох художниць - яскравих представниць закарпатського живопису - Одарки Долгош, Олени Кондратюк, Людмили Корж-Радько та Надії Пономаренко з Ужгорода. Арт-проект «Верета»,  підготовлений організацією «Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нова форма», вже побачили у Вінниці, Тернополі, Чернівцях, а нині творчі доробки майстринь експонуються і у Рівному.

Рівненські лікарі знайомились із найсучаснішим діагностичним обладнанням

Суб, 10/07/2017 - 14:35

Команда спеціалістів Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука взяла участь у 26-й Міжнародній медичній виставці «Охорона здоров'я - 2017», яка проходила з 3-5 жовтня у Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Медики з Рівненського діагностичного центру щорічно відвідують цю виставку вже впродовж 15 років. Участь у заході такого рівня не тільки дозволяє ознайомлюватися з найсучаснішими новинками науки і техніки в галузі діагностики, а й розвивати партнерські зв’язки з лікарями з усіх регіонів України та з-за кордону.

Закарпатські художниці представлять у Рівному арт-проект «Верета»

Чтв, 10/05/2017 - 12:29

6 жовтня о 16.00 у галереї європейського живопису «Євро-Арт» відбудеться презентація сучасного закарпатського малярства. Свої картини в центральному залі галереї експонуватимуть шляхетні власниці живописної «Верети» - художниці Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Людмила Корж-Радько та Надія Пономаренко з Ужгорода. Арт-проект «Верета», підготовлений організацією «Асоціація творчих жінок Закарпаття «Нова форма», нині презентується у таких містах України як Вінниця, Тернопіль, Чернівці.

Унікальні фотографії та цікаві артефакти часів УПА представили у Рівному

Срд, 10/04/2017 - 17:29

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених», присвячена 75-й річниці з моменту створення УПА. Експозиція включає в себе оригінальні документи та фото з архіву, а також напрацювання науковців, які досліджували націоналістичні рухи на Волині. Найбільший вклад в організацію виставки внесли працівники відділу Інституту дослідів Волині на чолі з Ігорем Марчуком.

Завтра у Рівному презентують історію нескорених

Пон, 10/02/2017 - 12:31

Завтра, 3 жовтня, о 15:00, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «УПА: історія нескорених». Вона розповідає про історію створення Української повстанської армії та її боротьбу за Незалежність України.

На виставці представлено близько півтисячі оригінальних фото. Також експонуватимуться оригінальні документи Організації Українських Націоналістів та УПА з Державного архіву Рівненської області.

У Рівному презентували «СоНяшну» виставку

Чтв, 09/21/2017 - 10:58

У п’ятницю, 16 вересня, в галереї сучасного живопису «Євро Арт» у Рівному  відкрили першу «СоНяшну» виставку. Кумедні, ледь впізнавані зображення Мони Лізи та Ван Гога, чудернацькі тварини та «божевільні» машини створювали юні митці Рівного.

На виставку зібрали близько сотні найкращих робіт учнів студії «СонЦе». Керівник Наталія Дейнека зауважує, що провести такий відбір було не просто.

«Життя після поранення»: у Рівному показали сорок історій про мужність і героїзм

Срд, 09/13/2017 - 17:27

Справжній урок мужності та патріотизму провели сьогодні для учнів шкіл Рівного в обласній універсальній науковій бібліотеці. Тут відбулася презентація фотовиставки українського документаліста, фотографа Олексія Фурмана «Життя після поранення». 

До Дня рятівника рівненські пожежники готують виставку в музеї

Срд, 09/13/2017 - 16:30

Завтра, 14 вересня, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «Історія пожежно-рятувальної служби Рівненщини».

Подія присвячена професійному святу працівників цивільного захисту, пожежних, рятувальників, піротехніків, водолазів і медиків, тобто людей, які щодня і щохвилини ризикують своїм здоров’ям заради порятунку життя інших.

У Рівному презентують виставку художниці-аматорки Людмили Петльованої

Чтв, 09/07/2017 - 16:06

В понеділок, 11 вересня, о 16:00, у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться відкриття персональної виставки живопису, рівненської художниці-аматора Людмили Петльованої.

Художниця за фахом є конструктором швейного виробництва, очолювала власне підприємство – ательє індивідуального пошиття одягу у Рівному. У 2005 році стала переможницею у конкурсі «Жінка року». Сфера її інтересів – це йога, велоспорт, плавання, любить природу, рух і пізнання всього нового.

У Рівному покажуть нову архітектуру

Птн, 08/25/2017 - 15:09

У неділю, 27 серпня, на День міста у Рівному управління архітектури відкриє виставку «Рівне. Погляд у майбутнє». За даними заступника міського голови Рівного Віталія Германа, будуть представлені проекти архітектурного розвитку міста Рівного.
Локація заходу: площа біля кінопалацу «Україна» з 11 до 17 години.

Сторінки

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.