виробництво

На Рівненщині почали виготовляти більше шоколаду

Пон, 10/16/2017 - 10:37

Управління статистики у Рівненські області повідомляє, що в краї за січень-серпень цього року зросло виробництво борошна (на 3931 т), молока рідкого обробленого (на 3501 т), йогурту та інших ферментованих чи сквашених молока та вершків  (на 1045 т). З-поміж іншого в області збільшилося виробництво солодкого печива і вафель (на 212 т по кожному виду продукції), шоколаду та готових харчових продуктів, що містять какао – на 82 т.

«Рівнеазот» готується відновити роботу

Суб, 06/17/2017 - 13:33

На «Рівнеазоті» готуються відновити виробництво. На хімічному підприємстві розпочинають підготовку до проведення пуско-налагоджувальних робіт, необхідних для запуску виробництва. Про це йдеться на фейсбук-сторінці компанії OSTCHAM.

Окрім «Рівнеазоту», знову працюватимуть хімзаводи в Черкасах та Сєвєродонецьку. Зокрема, Черкаський «АЗОТ» вже почав пускові операції з відновлення роботи і до 20 червня планує вивести на 100% потужності роботу трьох основних цехів — цеху карбаміду, аміачної селітри та КАС (карбамідо-аміачної селітри).

Торгова марка "GOLDI Льонокомбінат" готується здивувати рівненські модні подіуми

Птн, 03/31/2017 - 13:13

Весна – це завжди пора відродження та оновлення. І не лише у природі, а й у всіх проявах нашого життя. Зокрема, у виробництві. Цю гарну оптимістичну пору з готовністю зустрічає Рівненський льонокомбінат – Goldі. На підприємстві триває не лише динамічне нарощування виробничих потужностей, а стрімко зростає творчий потенціал. Команда дизайнерів вже готова здивувати усіх шанувальників бренду Goldi Льонокомбінат новою колекцією весна/літо 2017, котру вперше презентує на подіумі XV сезону Першої у Рівному модної події «Fashion time».

"Рівнеазот" готується відновити роботу

Суб, 03/11/2017 - 12:10

В понеділок, 13 березня, відновить свою роботу одне з найбільших хімічних підприємств України – ПАТ «Рівнеазот». Про це повідомляє Інфоіндустрія.

Нагадаємо, що примусова зупинка заводу відбулася в ніч з понеділка на вівторок. За словами гендиректора ПАТ «Рівнеазот» Михайла Заблуди, роботу хімзаводу примусово зупинив «Укртрансгаз».

До слова, вчора почався запуск черкаського «Азоту», який разом з «Рівнеазотом» входить до групи компаній «Ostchem».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.