VIP Тернопіль

У Рівне приїдуть "Танька і Володька"

Срд, 02/22/2017 - 10:53

В п’ятницю, 24 лютого, о 18:00 в ТРЦ «Екватор» у Рівному відбудеться автограф-сесія акторів популярного серіалу «Танька і Володька», який виходить на одному з українських телеканалів. Відомі гумористи, учасники команди «VIP Тернопіль» Тарас Стадницький (Володька) та Тетяна Песик (Танька) проведуть зустріч зі своїми рівненськими шанувальниками. 

Завтра у Рівному виступить «VIP Тернопіль» (ВІДЕО)

Суб, 01/28/2017 - 09:36

В неділю, 29 січня, в МПК «Текстильник» у Рівному відбудеться концерт однієї з найвідоміших гумористичних команд України "VIP Тернопіль". Коміки з «Файного міста» є переможцями Літнього кубку Ліги сміху 2016 у Юрмалі, призерами двох сезонів телевізійного шоу «Ліга сміху» та неодноразовими переможцями проекту «Розсміши коміка». Окрім цього, VIP Тернопіль – актори і автори скетчкому "Країна У", сіткому "Одного разу під Полтавою", а також популярного проекту «Танька і Володька».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.