Вінницькі блискавки

БК «Рівне» крокує далі в Кубку України

Чтв, 12/07/2017 - 16:01

Вчора жіноча команда БК «Рівне» в повторному матчі перемогла «Вінницькі блискавки» і забезпечила собі місце в чвертьфіналу Кубку України. Підсумковий рахунок матчу – 58:49.

Найрезультативнішою у складі рівнянок стала Вікторія Шматова, на рахунку якої 12 очок. Тетяна Гаврильчик записала в свій актив 14 підбирань. Ірина Басалик відзначилася п’ятьма результативними передачами.

В 1/4 розіграшу Кубка рівнянки поміряються силами з одноосібним лідером Суперліги «Київ Баскет».

Сьогодні рівненські баскетболістки можуть забезпечити місце в 1/4 Кубку України

Срд, 12/06/2017 - 14:59

Сьогодні, о 19:30, на майданчику ДЮСШ №4 у Рівному відбудеться матч-відповідь 1/8 Кубку України з баскетболу серед жінок між БК «Рівне» та «Вінницькими блискавками». В першій грі у Вінниці рівнянки виявилися сильнішими – 56:47.

До слова, в Суперлізі матчі між цими командами цього сезону є дуже запеклими. У всіх іграх переможець визначався у впертій боротьбі на останніх хвилинах.

Квиток на матч коштує 10 гривень.

Рівненські баскетболістки успішно стартували в Кубку України

Пон, 11/27/2017 - 17:55

Вчора жіноча команда БК «Рівне» провела першу гру 1/8 Кубка України з баскетболу. Рівнянки здобули впевнену перемогу над «Вінницькими блискавками» в гостях. До великої перерви підопічні В’ячеслава Ковалевського знущалися над своїми принциповими суперницями, про що свідчить рахунок 14:36 на користь БК «Рівне». Після перерви господарям вдалося скоротити відставання, однак лише до дев’яти очок. Підсумковий рахунок 47:56. Перемога залишає рівнянкам хороші шанси закріпити успіх в домашньому поєдинку.

Жіноча команда БК «Рівне» здобула важку перемогу над «Вінницькими блискавками»

Пон, 10/23/2017 - 10:44

В суботу жіноча команда БК «Рівне» провела першу домашню гру в Суперлізі. Суперником підопічних В’ячеслава Ковалевського були «Вінницькі блискавки». Рівнянки у цій грі мали намір взяти реванш за нещодавню поразку у Вінниці.

Втім, активніше гру розпочали баскетболістки гостей. Першу чверть вінничанки виграли з рахунком 19:13. В другій десятихвилинці рівнянки дещо отямились та скоротили відставання, однак на велику перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей – 24:25.

Завтра жіноча команда БК «Рівне» проведе перший домашній матч

Птн, 10/20/2017 - 14:23

Завтра, 21 жовтня, жіноча команда БК «Рівне» проведе перший домашній матч в цьому сезоні Суперліги. Підопічні В’ячеслава Ковалевського на майданчику ДЮСШ №4 прийматимуть «Вінницьких блискавок». У рівнянок буде чудова можливість реваншуватися за нещодавню поразку в овертаймі від вінницьких баскетболісток.