Віктор Яремчук

Що рівнянам приготував Жовтий Земляний Собака - прогноз Віктора Яремчука

Срд, 12/27/2017 - 12:47

Прагнення до справедливості та відданість – так можна охарактеризувати господаря 2018 року - Жовтого Земляного Собаку, який стане повноправним правителем з лютого. Із цього робимо висновки, що чим вищі моральні якості у людини, тим більше подарунків долі вона отримає. До того ж, Собака може примирити всіх, тому в сім’ях настане період миру і злагоди, гармонії та взаєморозуміння. Фахівець із китайської метафізики Віктор Яремчук додає: наскільки сприятливим буде цей рік для рівнян, можна визначити за роком їх народження.

Рівнянам розповіли, яким буде новий рік

Пон, 12/18/2017 - 09:53

Днями у книгарні «Є» фахівець із китайської метафізики, психолог та психотерапевт Віктор Яремчук розповідав рівнянам, яким буде 2018 рік. Каже, що його висновки базуються на древніх вченнях, які давно отримали світове визнання. Але довіряти чи ні таким прогнозам – особиста справа кожного. Віктор стверджує, що у 2018 році, для того, щоб здобути хороші результати треба буде працювати, як ніколи. Адже покровителем наступного року буде Земляний Собачка.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.