Віктор Шульга

Куди «впадуть» мільйони громадського бюджету міста Рівне

Втр, 11/14/2017 - 12:01

Начальник управління бюджету та фінансів Рівненської міської ради Віктор Шульга розповів, що станеться із мільйонами громадського бюджету, якщо їх не вдасться використати до кінця року.

До спостереження за вулицями Рівного хочуть залучити європейські кошти

Срд, 11/01/2017 - 10:53

Уже на найближчому сесійному засіданні Рівнеради депутатам пропонують виділити із бюджету 2 мільйони гривень на створення системи відеоспостереження. Відповідно до проекту, загальна вартість системи сягає майже 5 мільйонів гривень.

- На проект ми раніше виділяли кошти – 150 тисяч гривень. Проект зроблений. Є експертиза і дозвіл на початок робіт. Відповідно, виконавець у нас буде визначатись через тендер. Загальна вартість проекту становить 4 мільйони 900 тисяч гривень, якщо не помиляюсь, - розповів начальник управління фінансів Віктор Шульга.

«В наступному році грошей у надлишку не буде» – Віктор Шульга про бюджет Рівного

Чтв, 08/17/2017 - 09:50

На другому пленарному засіданні 15 сесії Рівнеради, яке відбудеться сьогодні, 17 серпня, депутати між управліннями ділитимуть понад 42 мільйони гривень перевиконання бюджету. Та за словами начальника управління фінансів Рівнеради Віктора Шульги, на такий великий відсоток перевиконання в наступному році розраховувати не варто. Бо те, що місто потроху має «затягувати ремінці» відчули у цьому році.

Рівнерада заробляє мільйони на депозитах

Чтв, 06/08/2017 - 14:56

Ріненська міська рада поклала на депозит кошти, які поки не були задіяні. Гроші лежать у банку державної форми власності. За словами начальника управління бюджету і фінансів Рівненського виконавчого комітету Віктора Шульги, замість того, щоб гроші просто висіли на рахунках, Рівне може заробило кругленьку суму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митниця Рівненської області пропустила товарів на 377 мільйонів доларів

Рівненським бюджетникам заборгували понад 17 мільйонів гривень

Чтв, 11/13/2014 - 15:59

Сьогодні під час засідання комісії бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівненської міської ради депутати вирішили, що будуть звертатися до Президента та Кабінету міністрів України з проханням повернути кошти, які заборгувала держава перед бюджетниками.

- Станом на 1 жовтня для виплати зарплати вчителям і лікарям не вистачало 14, 2 мільйона гривень. На сьогоднішній день ця сума збільшилась на понад 3 млн. грн, - зазначив начальник управління бюджету і фінансів Рівненської міської ради Віктор Шульга.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.