видання

Завтра у Рівному презентують видання про дерев'яні церкви області

Чтв, 05/25/2017 - 16:50

Завтра, 26 травня, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться презентація наукового видання «Дерев’яні церкви Рівненської області: архітектурна спадщина». Початок заходу о 12-ій годині.

На Рівненщині обирають «Кращу книгу»

Срд, 01/11/2017 - 17:59

Обласна універсальна наукова бібліотека традиційно проводить конкурс «Краща книга Рівненщини».

Пропонують голосувати за кращі книги 2017 року в шести номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краще довідкове видання», «Краща поетична збірка», «Краще прозове видання», «Краще видання з мемуаристики та документалістики», «Кращий літературний дебют». Крім того, в обласній бібліотеці для дітей можна визначитися із «Кращим виданням для дітей», а в обласній бібліотеці для молоді – з «Кращим виданням для юнацтва та молоді».

Гроші на видання книг отримали автори Рівненщини

Чтв, 09/29/2016 - 15:26

На Рівненщині обрали 16 книг, які матимуть фінансову підтримку з обласного бюджету. Рішення прийняли під час засідання ради з питань видавничої справи. Загалом на розгляд комісії місцеві видавці подали 18 заяв на фінансування. Проте, зважаючи на обмежені фінанси, виділені з обласного бюджету, члени експертної ради вирішили підтримати видання 16 книг сумою 150 тисяч гривень.

Основну увагу комісія звертала на ті видання, котрих не достатньо в бібліотеках та школах Рівненської області. Тому особливий акцент — історичним, краєзнавчим виданням, а також книгам для дітей.

Олександр Ірванець познайомив рівнян із Фортінбрасом, який забухав

Чтв, 09/22/2016 - 12:57

Днями рівненський митець Олександр Ірванець презентував свою нову роботу: переклад двох п’єс польського драматурга Януша Ґловацького. Це далеко не перші твори польського митця, які перекладає рівнянин. Дві книжки із кількома п’єсами Януша Ірванець презентував раніше. А ще дві п’єси, одні з найоб’ємніших, очевидно, до цього часу лишав «на десерт».

Автор зізнається, що робота над перекладом чужих творів не менш захоплива, ніж написання власних. До того ж, це зміна діяльності, яка позитивно впливає на особистий розвиток.

Музею книги та друкарства на Рівненщині подарували чотириграмове видання зі срібла

Суб, 08/08/2015 - 11:59

Музей книги та друкарства комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» поповнив колекцію мініатюрних видань. Уродженка Рівненщини, киянка Катерина Утєва, подарувала найменшу на теперішній час у зібранні книг мініатюрну чотиристорінкову «Молитву водія». Об’єм її становить лише 1 на 1,5 см, а вага – майже 4 грами. Виготовлений шедевр із срібла 925 проби на харківській фірмі «Преміум». У колекції заповідника нараховується понад 600 мініатюрних книг.

Військовослужбовці «Заходу» почали видавати власну газету

Птн, 06/12/2015 - 13:34

Військовослужбовці окремої механізованої бригади оперативного командування  «Захід», яку ще називають Залізною, почали видавати власне видання. Газету назвали  «Залізна воля». Про це повідомляє прес-служба оперативного командування «Захід».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.