Керівництво та футболісти Народного Клубу "Верес" відвідали поранених учасників АТО, які нині перебувають на лікуванні у Львівському військовому госпіталі.

"Вересівці" принесли воякам клубні шалики, шапки, чашки, а також фрукти, каву та морозиво.

— Ми сьогодні відвідали поранених бійців у військовому госпіталі міста Львів. Дай Боже їм усім здоров`я. Щоб усі вони якнайшвидше повернулися до своїх сімей, до рідних. Ми бажаємо їм усього найкращого! — розповів генеральний директор "Вереса" Андрій ПАНЬКІВ.

Рівненський «Верес» втратив два очки в західноукраїнському дербі

Пон, 12/11/2017 - 15:33

В останньому матчі 2017 року рівненський «Верес» зустрівся на «Арені Львів» з місцевими «Карпатами». Рівняни прагнули піти у відпустку в гарному настрої, порадувавши своїх прихильників перемогою у принциповому західноукраїнському дербі. Не зважаючи на перевагу у два м’ячі, забиті ще до перерви, підопічні Юрія Вірта не змогли втримати переможний рахунок, дозволивши львів’янам наприкінці матчу вирвати нічию.

Сьогодні рівненський "Верес" зіграє з "Карпатами"

Суб, 12/09/2017 - 10:35

Сьогодні рівненський «Верес» проведе останню в цьому році гру. На «Арені Львів» рівняни зустрінуться з місцевими «Карпатами». Початок матчу о 14:00.

Матч першого кола між цими командами закінчився з рахунком 6:1 на користь «Вереса». У складі рівнян тоді відзначились Борзенко, Степанюк, Кобін, Геннадій Пасіч та двічі Михайло Сергійчук. Після цього матчу з поста головного тренера львів'ян було звільнено Серхіо Наварро.

На даний момент «Верес» займає 4 сходинку турнірної таблиці, маючи в своєму активі 25 очок. «Карпати» йдуть одинадцятими, маючи 14 очок.

Відпочинок не допоміг: рівненський «Верес» знову без шансів програв «Шахтарю»

Пон, 12/04/2017 - 15:17

Після програного матчу в Кубку України, «Вересу» довелося зійтися з донецьким «Шахтарем» уже в чемпіонаті. На цей раз головний тренер рівнян не став вдаватися до експериментів та виставив зі старту основних гравців. Наставник «гірників» Пауло Фонсека виставив той самий склад, що познущався над «Вересом» у першій грі.

Рівненський «Верес» безславно вилетів з Кубку України

Чтв, 11/30/2017 - 10:37

Рівненські вболівальники очікували, що їх улюбленці дадуть бій іменитому супернику в чвертьфіналі Кубка України. Однак головний тренер «Вереса» Юрій Вірт вирішив виставити на матч проти чинного володаря титулу донецького «Шахтаря» напіврезервний склад, чим відверто здивував. Це вилилось у найбільшу поразку «Вереса» в новітній історії – 0:4.

Сьогодні рівненський "Верес" зіграє з "Шахтарем"

Срд, 11/29/2017 - 14:49

Сьогодні рівненський «Верес» у чвертьфіналі Кубка України з футболу зустрінеться з донецьким «Шахтарем». Гра відбудеться у Харкові та розпочнеться о 19:30.

На попередніх стадіях цьогорічного розіграшу Кубка рівняни вже встигли здолати друголіговий «Агробізнес» та поточного лідера Першої ліги – київський «Арсенал».

Для «Вереса» прохід в 1/4 є другим в історії. До цього у вісімку найкращих команд Кубка рівняни пробивалися в сезоні 1993/1994. Тоді за сумою двох матчів «Верес» зумів здолати запорізьке «Торпедо» та вийти до півфіналу.

Рівненський «Верес» увірвався у трійку найкращих команд УПЛ

Пон, 11/27/2017 - 11:23

В 17-му турі Прем’єр-ліги рівненський «Верес» на «Арені Львів» приймав одеський «Чорноморець». Перед поєдинком команди розділяло сім очок. Рівняни мріяли вперше за десять тижнів здобути перемогу в УПЛ, а одесити жадали продовжити п’ятиматчеву безпрограшну серію.

Завтра рівненський "Верес" спробує вперше за десять тижнів перемогти в УПЛ

Суб, 11/25/2017 - 15:38

Завтра рівненський «Верес» в рамках 17-го туру Прем’єр-ліги зустрінеться з одеським «Чорноморцем». Гра відбудеться на «Арені Львів». Початок о 14:00.

Рівняни спробують перервати семиматчеву нічийну серію в УПЛ. Востаннє рівняни святкували перемогу в чемпіонаті ще 16 вересня у матчі проти «Ворскли». Остання поразка «Вереса» в УПЛ датована 26 серпня, коли рівняни програли «Шахтарю».

Стало відомо, о котрій розпочнеться кубковий матч «Вереса» та «Шахтаря»

Втр, 11/21/2017 - 15:38

Сьогодні стали відомі дати та час проведення матчів 1/4 Кубка України з футболу. Нагадаємо, на цій стадії змагань рівненський «Верес» зустрінеться з донецьким «Шахтарем». Поєдинок відбудеться на полі «гірників» – у Харкові. Матч розпочнеться в середу, 29 листопада, о 19:30.

Окрім цієї пари в чвертьфіналі Кубку зустрінуться:

«Ворскла» – «Маріуполь»,

«Десна» – «Динамо»,

«Львів» – «Дніпро-1».

До слова, вже 2 грудня донеччани та рівняни зіграють між собою в чемпіонаті України. Гра теж відбудеться в Харкові.

Рівненські та луганські «мужики» сильнішого не виявили

Пон, 11/20/2017 - 14:39

Після двотижневої перерви відновилися матчі Української Прем’єр-ліги. Рівненський «Верес» у Запоріжжі зустрічався з луганською «Зорею». Обидві команди ведуть боротьбу за попадання в першу шістку, тому матч обіцяв бути надпринциповим.

Рівняни вирушили до Запоріжжя без травмованих Євгена Пасіча та Сергія Гриня. До того ж через перебір жовтих карток гру пропускав основний лівий захисник Сергій Сімінін. З позитиву – повернення на поле центрального оборонця Миколи Іщенка.