УПЦ КП

У Рівному вшанували Іверську ікону Богоматері

Срд, 04/19/2017 - 15:43

У вівторок на Світлому тижні Свята Церква з давніх-давен вшановує Іверську ікону Пресвятої Богородиці — одну з найбільш відомих і шановних у православному світі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський священик освятив Українське посольство в Грузії (ФОТО)

Рівненський священик освятив Українське посольство в Грузії (ФОТО)

Втр, 04/18/2017 - 12:05

16 квітня по завершенні Пасхального богослужіння у Тбілісі було освячено Українське посольство.

На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грузії Ігоря Долгова, з благословення голови Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона чин освячення звершив протоієрей Василь Рудніцький.

За богослужінням молились українські дипломати.

Розклад освячення Великодніх кошиків у рівненських Свято-Воскресенському та Свято-Покровському соборах

Птн, 04/14/2017 - 17:06

Свято-Воскресенський кафедральний собор (м. Рівне, вул. Соборна, 39)

15 квітня. Велика Субота.
14.00 — 20.00 год.
16 квітня. Світле Христове Воскресіння.
По завершенні Святкової відправи (приблизно 3.00 год.) до 04.00 год.

 

Сьогодні віряни Рівненщини відзначають Страсну п’ятницю

Птн, 04/14/2017 - 09:12

Велика п’ятниця є днем великої скорботи. З впевненістю можна сказати, що цей день став найбільш страшним в історії людства, оскільки безсоромні іудеї взяли і розп’яли на Хресті Господа Слави. Очікуваний Месія був відкинутий Своїм народом. Той Кого проповідували пророки приніс Себе в жертву за гріхи світу.

Сьогодні віряни Рівненщини відзначають Великий четвер

Чтв, 04/13/2017 - 09:13

В день Опрісноків, коли, за старозавтнім законом, слід було заколювати і їсти пасхального агнця, і коли настав час, щоб перейшов Спаситель від світу цього до Отця (Ін. 13, 1), Ісус Христос, що прийшов виконати закон, послав своїх учеників Петра і Іоанна в Єрусалим приготувати Пасху, яку як тінь законну, мав Він замінити Пасхою новою, - самим тілом і кров'ю Своєю. З настанням вечора Господь прийшов з дванадцятьма своїми учениками в велику простору горницю одного єрусалимлянина (Мк. 14, 12-17) і возліг.

Сьогодні віряни Рівненщини відзначають Велику середу

Срд, 04/12/2017 - 09:05

Ніч з вівторка на середу Ісус Христос в останній раз перед своєю смертю провів у Віфанії. Тут в будинку Симона прокаженого уготована була для Спасителя вечеря. Жінка-грішниця, довідавшись, що Він возлежить в будинку фарисеєвому, приступила до Нього з алавастровою посудиною миру цільного дорогоцінного і вилила Йому на голову, в знак своєї любові і благоговіння до Нього (Лк. 7, 36-50). Учні Його шкодували про трату миру, вони говорили: що можна його було, продати більше ніж за триста динаріїв і роздати убогим.

Сьогодні віряни Рівненщини відзначають Великий Вівторок

Втр, 04/11/2017 - 09:04

Ніч на вівторок Ісус Христос провів також у Віфанії, і у вівторок вранці знову прийшов у храм Єрусалимський і багато навчав у храмі і поза храмом (Мф. 24, 1). Первосвященики і старійшини, чуючи притчі Його і розуміючи, що Він про них говорить, намагалися схопити Його і вбити. Але напасти на Нього відкрито не могли, оскільки боялися народу, який шанував Його за пророка (Мф. 21, 46), був у захопленні від вчення Його (Мк. 11, 18), слухав Його з насолодою (Мк. 12, 37).

Сьогодні віряни Рівненщини відзначають Великий понеділок

Пон, 04/10/2017 - 09:17

В цей день Свята Церква своїми співами закликає зустріти «початки страстей Господніх» і піти за Господом на шляху до Єрусалиму.

Прийдешні невинні страждання Спасителя показані в старозавітному прообразі цнотливого Йосифа.

У Рівному тисячі вірян прийшли до храмів за вербою (ФОТО)

Нед, 04/09/2017 - 11:59

Сьогодні віряни Рівненщини відзначають Вхід Господній до Єрусалиму. За свяченою вербою до храмів обласного центру завітали тисячі мешканців та гостей міста.

Завтра віряни Рівненщини відзначатимуть Вербну неділю

Суб, 04/08/2017 - 15:55

Сьогодні благодать Святого Духа нас зібрала,
і всі, взявши Хрест Твій, промовляємо:
благословен Хто йде в Ім’я Господнє; осанна в вишніх!
(Стихира свята).

Сторінки

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.