Туристи

Один з курортів Рівненщини заробив на туристах більше мільйона гривень

Срд, 07/26/2017 - 17:45

Біле Озеро, що розташоване на Володимиреччині у мальовничій місцині Рівненського Полісся, щороку збирає на своєму узбережжі тисячі туристів не лише з Рівненщини, а й з інших регіонів України та сусідніх держав. Цьогорічне літо – не виняток.

Юні туристи з Рівненщини підкорили Карпати

Срд, 07/27/2016 - 16:52

Вихованці Рівненської обласної станції юних туристів здійснили водний похід річкою Черемош та пішохідний — Чорногірським хребтом Карпатських гір.

Понад шістдесят агросадиб Рівненщини пропонують туристам активний відпочинок

Пон, 06/15/2015 - 10:56

Агросадиби Рівненщини пропонують своїм відвідувачам не тільки відпочинок у мальовничих місцях області, а й екскурсії, майстер-класи від місцевих народних умільців, куштування страв української кухні за стародавніми рецептами.

Про це повідомили на сайті Рівненської ОДА.

Загалом в області функціонує понад шістдесят агроосель. Вони пропонують туристам активний відпочинок, зокрема, можна порибалити, назбирати грибів та ягід, покататися на човні, скуштувати куліш дієтичний та юшку з річкової риби з кропивою. А ще - кінні прогулянки та полювання.

20 туристів побували на екскурсії в Міській раді Рівного

Суб, 10/11/2014 - 11:27

Два десятки студентів-політологів стали першими туристами, які побували на офіційній екскурсії у міській раді Рівного. Про це повідомляється на сайті  прес-служби міської ради.

За 2,5 години студентам показали міську раду, кабінет керівника міста, як приймають клієнтів у Центрі надання адміністративних послуг і чим голосують депутати Рівнеради у сесійній залі на вулиці Поштовій.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.