тротуари

На тротуарах Рівного вкладають бруківку (ФОТО)

Чтв, 12/07/2017 - 17:00

Роботи по облаштуванню пішохідних доріжок тривають на вулицях Київська та Героїв Небесної Сотні. Старе асфальтове покриття та тротуари демонтуються та вкладається кольорова бруківка.

На вулиці Пушкіна, 40 працівники міського ШЕУ проводять роботи по облаштуванню стоянки для автомобілів. Роботи по благоустрою міста виконуються за умов сприятливої погоди.

В районі Пивзаводу у Рівному ремонтують тротуари (ФОТО)

Птн, 07/22/2016 - 10:05

У Рівному проходить масовий ремонт доріг, тротуарів та прибудинкових територій. Зокрема, спеціалісти з Рівненського міського шляхово-експлуатаційного управління ремонтують тротуари на вулиці Яворницького та Петра Могили.

Нині проходить реконструкція тротуару на вулиці Яворницького. Окрім того, виконуються роботи по ремонту тротуару на вулиці П.Могили. Про це повідомила прес-служба Рівненської міської ради.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.