Трійня

Перша в цьому році трійня на Рівненщині отримала свідоцтва про народження

Срд, 08/09/2017 - 18:30

Лише вчора 20-річна Анастасія Трофимчук стала щасливою мамою одразу трьох донечок, а вже сьогодні отримала свідоцтва про народження діток. Церемонія вручення відбулася прямо у пологовому відділенні обласного перинатального центру, за участі головного лікаря Вікторії Єнікеєвої та начальника обласного управління юстиції Іванни Смачило.

Мер Рівного ощасливив багатодітну родину (ФОТО)

Птн, 11/18/2016 - 16:42

Сьогодні, 18 листопада, міський голова Рівного Володимир Хомко вручив ордер на квартиру молодій родині Віктора Ярути і Олени Ярути, в яких у липні цього року народилася трійня. Відповідно до міської цільової програми, муніципальна влада придбала для них двокімнатну квартиру.

У Рівному народилася ще одна трійня

Чтв, 08/18/2016 - 14:12

Про це під час сесії Рівнеради повідомив депутат Олександр Курсик.

- Внесу трішки позитиву, зауважив депутат. - У Рівному народилася трійня. Всі здорові. Кажу це просто для інформації.

Нагадаємо, що у Рівному існує практика, коли батькам, які народжують трійню, міська влада дарує квартиру. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відеотрансляцію сесії Рівнеради будуть крутити як телесеріал

У Рівному народилася трійня

Втр, 06/07/2016 - 16:29

Хлопчик і двоє дівчаток з'явилися на світ у Рівненському обласному перинатальному центрі. Це перша трійня цього року у цьому закладі, повідомила головний лікар Вікторія Єнікеєва.

Трійню народила 25-річна спортсменка-волейболістка. Це її перші діти.

Одна трійня та 95 двієнь з'явилися на світ минулоріч в Рівненському перинатальному центрі

Срд, 01/13/2016 - 10:13

У 2015 році в Обласному перинатальному центрі відбулось 3542 пологів. Із них 73,8 % – у жительок районів області. Також залишається стабільною висока питома вага партнерських пологів. Їх частка становить 89,4 %. У центрі планування сім'ї та репродукції людини, після проведеного лікування жіночого або чоловічого непліддя, 227 пар завагітніли і деякі вже народили діток. Про це повідомили на сайті Рівненської облради.

Трійню хлопчиків з Рівненщини по «Інтеру» покажуть всій Україні

Птн, 04/03/2015 - 16:29

Останній раз народження трійні у Рокитнівському районі було зафіксоване 65 років тому. До народження трійнят у сім’ї Івана та Марії Огієвичів з села Дроздинь вже виховувалося восьмеро дітей – п’ять дівчаток і три хлопчики! Тому, без сумніву, на цю цікаву сім’ю звернули увагу журналісти телеканалу «Інтер» і у повному складі, в тому числі і новонароджених троє хлопчиків – Діму, Данила та Деміра, запросили на популярну передачу «Стосується кожного». Приблизно через місяць, коли хлопчики трохи зміцніють, сім’ю Огієвичів з Рокитнівщини побачить вся Україна.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.