трикотажний цех

У Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу

Втр, 10/03/2017 - 11:01

В неділю, 1 жовтня, у Рівному відбувся Перший Кубок Льонокомбінату з футболу. В турнірі змагалися вісім команд. У впертій боротьбі перемогу святкувала команда ФК «Штурм» з трикотажного цеху. Друге місце посіли футболісти з фарбувального цеху. Третьою стала ще одна команда з трикотажного – ФК «Шторм». Переможці та призери змагань отримали грошові винагороди та грамоти від власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка, а на чемпіонів очікували головні призи – Кубок та баранчик, вирощений на підприємстві.